Vinaora Nivo Slider 3.x

Programma/Uitslagen

.

Programma Elite/Dynamo

 

23.mrt.2019
23 mrt. 9:00: Elite/Dynamo N4 1 - VIOS Beltrum N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A2AB, Datum: zaterdag 23 maart, 9:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE


 

23.mrt.2019
23 mrt. 9:00: Elite/Dynamo N6 1 - Innovatiemakelaars.nl WSV N6 1
Wedstrijd: 5000CB62A2BE, Datum: zaterdag 23 maart, 9:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE


 

23.mrt.2019
23 mrt. 9:30: Dash N4 2 - Elite/Dynamo N4 3
Wedstrijd: 5000CB43A2CE, Datum: zaterdag 23 maart, 9:30, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN


 

23.mrt.2019
23 mrt. 10:00: Dros-Alterno N5 1 - Elite/Dynamo N5 1
Wedstrijd: 5000CT5TA2AC, Datum: zaterdag 23 maart, 10:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN


 

23.mrt.2019
23 mrt. 11:00: Elite/Dynamo N4 2 - VIOS Beltrum N4 2
Wedstrijd: 5000CB42A2FC, Datum: zaterdag 23 maart, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE


 

23.mrt.2019
23 mrt. 11:00: Elite/Dynamo N5 1 - Dros-Alterno N5 2
Wedstrijd: 5000CT5TA2CB, Datum: zaterdag 23 maart, 11:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN


 

23.mrt.2019
23 mrt. 11:00: Elite/Dynamo MB 1 - Dynamo Tubbergen MB 2
Wedstrijd: 5000MB2B2 HG, Datum: zaterdag 23 maart, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE


 

23.mrt.2019
23 mrt. 11:00: Elite/Dynamo MC 2 - ATC MC 1
Wedstrijd: 5000MC3C2 IF, Datum: zaterdag 23 maart, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE


 

23.mrt.2019
23 mrt. 13:00: Elite/Dynamo DS 3 - Havoc DS 4
Wedstrijd: 5000D3D IF, Datum: zaterdag 23 maart, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE


 

23.mrt.2019
23 mrt. 13:00: Elite/Dynamo MB 2 - Blok '71 MB 3
Wedstrijd: 5000MB3G2 IF, Datum: zaterdag 23 maart, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE


Uitslagen Elite/Dynamo

21.mrt.2019
Elite/Dynamo DS 4 - TOHP DS 3, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 4 - TOHP DS 3, Uitslag: 0-4, Setstanden: 16-25, 15-25, 24-26, 22-25


20.mrt.2019
Hadybo HS 3 - Time Out'75 HS 3, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Hadybo HS 3 - Time Out'75 HS 3, Uitslag: 0-4, Setstanden: 14-25, 17-25, 16-25, 13-25


16.mrt.2019
Havoc HS 1 - Hadybo HS 3, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Havoc HS 1 - Hadybo HS 3, Uitslag: 3-1, Setstanden: 21-25, 25-23, 25-16, 26-24


16.mrt.2019
Seesing Personeel | Longa`59 DS 2 - Elite/Dynamo DS 1, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Seesing Personeel | Longa`59 DS 2 - Elite/Dynamo DS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-16, 25-20, 25-21, 18-25


16.mrt.2019
Lutheria DS 5 - Elite/Dynamo DS 3, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Lutheria DS 5 - Elite/Dynamo DS 3, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-10, 21-25, 32-30, 25-14


16.mrt.2019
Volga DS 1 - Elite/Dynamo DS 2, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Volga DS 1 - Elite/Dynamo DS 2, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-20, 25-13, 25-16, 16-25


16.mrt.2019
16 mrt. 14:30: Kerkemeijer Gemini N5 1 - Elite/Dynamo N5 2
Wedstrijd: 5000CB52A2BE, Datum: zaterdag 16 maart, 14:30, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10, 7271BT BORCULO


16.mrt.2019
Apollo 8 MC 6 - Elite/Dynamo MC 2, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Apollo 8 MC 6 - Elite/Dynamo MC 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 12-25, 22-25, 15-25, 17-25


16.mrt.2019
Morgana DVO MB 2 - Elite/Dynamo MB 2, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Morgana DVO MB 2 - Elite/Dynamo MB 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 18-25, 20-25, 19-25, 23-25


16.mrt.2019
The Phantoms MC 1 - Elite/Dynamo MC 1, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: The Phantoms MC 1 - Elite/Dynamo MC 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 22-25, 25-27, 19-25, 12-25


16.mrt.2019
Kerkemeijer Gemini N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 3-2


16.mrt.2019
VV Forza N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: VV Forza N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 5-2


16.mrt.2019
Ti-Volley MB 1 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 2-3
Wedstrijd: Ti-Volley MB 1 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 16-25, 25-20, 20-25, 25-20, 13-15


16.mrt.2019
Elite/Dynamo N2 1 - BVC'73 N2 1, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo N2 1 - BVC'73 N2 1, Uitslag: 0-2, Setstanden: 2-6


16.mrt.2019
Elite/Dynamo N2 2 - Boemerang N2 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo N2 2 - Boemerang N2 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 5-3


16.mrt.2019
Elite/Dynamo N3 1 - Tornax N3 2, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo N3 1 - Tornax N3 2, Uitslag: 2-0, Setstanden: 5-4


16.mrt.2019
Tornax N4 2 - Elite/Dynamo N4 3, Uitslag: 2-6
Wedstrijd: Tornax N4 2 - Elite/Dynamo N4 3, Uitslag: 2-6, Setstanden: 19-24, 18-26, 23-18, 16-24


16.mrt.2019
Dash N1 1 - Elite/Dynamo N2 2, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: Dash N1 1 - Elite/Dynamo N2 2, Uitslag: 0-2, Setstanden: 4-5


16.mrt.2019
Elite/Dynamo N3 1 - Avanti N3 1, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo N3 1 - Avanti N3 1, Uitslag: 0-2, Setstanden: 4-5


16.mrt.2019
Elite/Dynamo N2 2 - Boemerang N2 1, Uitslag: 1-1
Wedstrijd: Elite/Dynamo N2 2 - Boemerang N2 1, Uitslag: 1-1, Setstanden: 4-4


© 2019 Elite Dynamo - - Privacyverklaring