Vinaora Nivo Slider 3.x

Programma/Uitslagen

Programma Elite/Dynamo

Vervallen: : RAS-H HS 1 - Elite/Dynamo HS 1
Vervallen wedstrijd: 5000BH1A 07, Datum: , Speellocatie: De Els, Trompstraat 20 , 7482VX Haaksbergen 


Vervallen: : Halley MA 1 - Elite/Dynamo MA 1
Vervallen wedstrijd: 5000BMA1 07, Datum: , Speellocatie: Koningin Beatrixhal, Koningin Wilhelminastraat 14 , 7031AC Wehl 


: Elite/Dynamo N4 1 - Innovatiemakelaars.nl WSV N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1AB-2, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N4 1 - Morgana DVO N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1AC, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Morgana DVO N4 1 - Elite/Dynamo N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1CA, Datum: , Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7 , 7255CX Hengelo GLD 


: Morgana DVO N4 1 - Elite/Dynamo N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1CA-2, Datum: , Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7 , 7255CX Hengelo GLD 


: Dash N4 1 - Elite/Dynamo N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1DA-2, Datum: , Speellocatie: 't Jebbink, het Jebbink 13 , 7251BH Vorden 


: Elite/Dynamo N4 2 - Dash N4 2
Wedstrijd: 5000CB42A1AD, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N4 2 - Avanti N4 1
Wedstrijd: 5000CB42A1AE, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Innovatiemakelaars.nl WSV N4 2 - Elite/Dynamo N4 2
Wedstrijd: 5000CB42A1BA, Datum: , Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2 , 7231NE Warnsveld 


: VV Forza N4 1 - Elite/Dynamo N4 2
Wedstrijd: 5000CB42A1CA, Datum: , Speellocatie: Hoeflo, Hulstweg 6 , 7217SZ Harfsen 


: Avanti N4 1 - Elite/Dynamo N4 2
Wedstrijd: 5000CB42A1EA, Datum: , Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110 , 7241SG Lochem 


: BVC'73 N4 1 - Elite/Dynamo N4 3
Wedstrijd: 5000CB43A1AB-2, Datum: , Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1 , 7244BB Barchem 


: Elite/Dynamo N4 3 - BVC'73 N4 1
Wedstrijd: 5000CB43A1BA, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N4 3 - Tornax N4 1
Wedstrijd: 5000CB43A1BC-2, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N4 3 - Kerkemeijer Gemini N4 1
Wedstrijd: 5000CB43A1BD, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N4 3 - Kerkemeijer Gemini N4 1
Wedstrijd: 5000CB43A1BD-2, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Kerkemeijer Gemini N4 1 - Elite/Dynamo N4 3
Wedstrijd: 5000CB43A1DB, Datum: , Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10 , 7271BT Borculo 


: Elite/Dynamo N5 1 - Elite/Dynamo N5 2
Wedstrijd: 5000CB51A1AB-1, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N5 1 - Elite/Dynamo N5 2
Wedstrijd: 5000CB51A1AB-1, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N5 1 - VIOS Beltrum N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1AD-2, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N5 2 - Elite/Dynamo N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1BA, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N5 2 - Elite/Dynamo N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1BA, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N5 2 - Innovatiemakelaars.nl WSV N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1BC, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N5 2 - Innovatiemakelaars.nl WSV N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1BC-2, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Innovatiemakelaars.nl WSV N5 1 - Elite/Dynamo N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1CA-2, Datum: , Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2 , 7231NE Warnsveld 


: VIOS Beltrum N5 1 - Elite/Dynamo N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1DA, Datum: , Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH Beltrum 


: VIOS Beltrum N5 1 - Elite/Dynamo N5 2
Wedstrijd: 5000CB51A1DB-2, Datum: , Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH Beltrum 


: VV Forza N5 1 - Elite/Dynamo N5 3
Wedstrijd: 5000CB52A1AC, Datum: , Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16 , 7245AH Laren GLD 


: Boemerang N5 1 - Elite/Dynamo N5 3
Wedstrijd: 5000CB52A1BC, Datum: , Speellocatie: De Pickerhal, Kerkstraat 28 , 7151BW Eibergen 


: Boemerang N5 1 - Elite/Dynamo N5 3
Wedstrijd: 5000CB52A1BC-2, Datum: , Speellocatie: De Pickerhal, Kerkstraat 28 , 7151BW Eibergen 


: Elite/Dynamo N5 3 - VV Forza N5 1
Wedstrijd: 5000CB52A1CA, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N5 3 - VV Forza N5 1
Wedstrijd: 5000CB52A1CA-2, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N5 3 - Innovatiemakelaars.nl WSV N5 2
Wedstrijd: 5000CB52A1CD, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Elite/Dynamo N5 3 - Innovatiemakelaars.nl WSV N5 2
Wedstrijd: 5000CB52A1CD-2, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


: Innovatiemakelaars.nl WSV N5 2 - Elite/Dynamo N5 3
Wedstrijd: 5000CB52A1DC, Datum: , Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2 , 7231NE Warnsveld 


: Halley DS 4 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C CE, Datum: , Speellocatie: Koningin Beatrixhal, Koningin Wilhelminastraat 14 , 7031AC Wehl 


Vervallen: : Elite/Dynamo DS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D1C EG, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


Vervallen: : Elite/Dynamo DS 1 - Morgana DVO DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D1C EL, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


Vervallen: : Seesing Flex / Longa '59 DS 3 - Elite/Dynamo DS 1
Vervallen wedstrijd: 5000D1C FE, Datum: , Speellocatie: Hamalandhal, v d Meer d Walcherenstraat 3 , 7131EN Lichtenvoorde 


Vervallen: : Focus DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Vervallen wedstrijd: 5000D1C HE, Datum: , Speellocatie: Hessenhal, Monumentenweg 30 , 6997AH Hoog-Keppel 


: Morgana DVO DS 2 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C LE, Datum: , Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7 , 7255CX Hengelo GLD 


Vervallen: : Apollo 8 DS 7 - Elite/Dynamo DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2D DF, Datum: , Speellocatie: de Veste, H.F. Roetgerinklaan 5 , 7623AX Borne 


Vervallen: : Elite/Dynamo DS 3 - Webton Hengelo DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2D FE, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


Vervallen: : Harambee DS 3 - Elite/Dynamo DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2D GF, Datum: , Speellocatie: Universitair Sportcentrum, Drienerlolaan 5 , 7522NB Enschede 


Vervallen: : TiMaX/DeVoKo DS 5 - Elite/Dynamo DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2D LF, Datum: , Speellocatie: Dorper Esch, Molendijk 14 , 7591PT Denekamp 


Vervallen: : Elite/Dynamo DS 2 - Skopein Wivoc DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D2G DH, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


Vervallen: : Halley DS 7 - Elite/Dynamo DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D2G ID, Datum: , Speellocatie: Koningin Beatrixhal, Koningin Wilhelminastraat 14 , 7031AC Wehl 


Vervallen: : Avanti DS 2 - Elite/Dynamo DS 4
Vervallen wedstrijd: 5000D3F BJ, Datum: , Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110 , 7241SG Lochem 


Vervallen: : Elite/Dynamo DS 4 - Revoc DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D3F JA, Datum: , Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede 


Vervallen: : Elite/Dynamo DS 4 - Boemerang DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D3F JC, Datum: , Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede 


: Elite/Dynamo DS 4 - Bovo DS 5
Wedstrijd: 5000D3F JI, Datum: , Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede 


Vervallen: : 't Peeske DS 1 - Elite/Dynamo DS 4
Vervallen wedstrijd: 5000D3F KJ, Datum: , Speellocatie: de Kolkstede, Kolkstedeweg 5 , 7037CT Beek gem. Montferland 


: ACE'19 DS 4 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4F BF, Datum: , Speellocatie: Beumerskamp, Breedestraat 39 , 6983AC Doesburg 


: KSH DS 3 - Elite/Dynamo DS 5
Wedstrijd: 5000D4F CE, Datum: , Speellocatie: het Kempken, Ursulastraat 2 , 7135JD Harreveld 


Vervallen: : Elite/Dynamo DS 5 - sv SOCII DS 1
Vervallen wedstrijd: 5000D4F EG, Datum: , Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede 


: Elite/Dynamo DS 5 - Tornax DS 5
Wedstrijd: 5000D4F EK, Datum: , Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede 


Vervallen: : Elite/Dynamo DS 5 - Kerkemeijer Gemini DS 7
Vervallen wedstrijd: 5000D4F EL, Datum: , Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede 


Vervallen: : Elite/Dynamo DS 6 - Elite/Dynamo DS 5
Vervallen wedstrijd: 5000D4F FE, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


Vervallen: : Elite/Dynamo DS 6 - Elite/Dynamo DS 5
Vervallen wedstrijd: 5000D4F FE, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


Vervallen: : sv SOCII DS 1 - Elite/Dynamo DS 6
Vervallen wedstrijd: 5000D4F GF, Datum: , Speellocatie: de Lankhorst, Lankhorsterstraat 3 B, 7234SR Wichmond 


Vervallen: : Skopein Wivoc DS 6 - Elite/Dynamo DS 5
Vervallen wedstrijd: 5000D4F HE, Datum: , Speellocatie: Sportzaal de Vlier, Vlierstraat 7 , 7101TR Winterswijk 


Vervallen: : Kerkemeijer Gemini DS 7 - Elite/Dynamo DS 6
Vervallen wedstrijd: 5000D4F LF, Datum: , Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10 , 7271BT Borculo 


: Tornax HS 1 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB CE, Datum: , Speellocatie: Rikkenhage, Fürstenauerstraat 1 , 7261PE Ruurlo 


Vervallen: : Elite/Dynamo HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
Vervallen wedstrijd: 5000HPB EG, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


Vervallen: : Elite/Dynamo HS 1 - Kerkemeijer Gemini HS 1
Vervallen wedstrijd: 5000HPB EL, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


Vervallen: : WIK Steenderen HS 1 - Elite/Dynamo HS 1
Vervallen wedstrijd: 5000HPB FE, Datum: , Speellocatie: het Hooge Wessel, Prins Bernhardlaan 3 , 7221BA Steenderen 


Vervallen: : VIOS Eefde HS 1 - Elite/Dynamo HS 1
Vervallen wedstrijd: 5000HPB HE, Datum: , Speellocatie: De Stuw, Bargeweg 5 , 7211DC Eefde 


: Boemerang MC 2 - Elite/Dynamo MC 1
Wedstrijd: 5000MC2I1 AB, Datum: , Speellocatie: De Pickerhal, Kerkstraat 28 , 7151BW Eibergen 


: Sparta Zelhem MC 1 - Elite/Dynamo MC 1
Wedstrijd: 5000MC2I1 DB, Datum: , Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72 , 7021ED Zelhem 


: S.C. GORSSEL MC 1 - Elite/Dynamo MC 2
Wedstrijd: 5000MC3F1 CE, Datum: , Speellocatie: 't Trefpunt, Molenweg 53 -55, 7213XD Gorssel 


1 mrt. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - ACE'19 DS 4
Wedstrijd: 5000D4F EB, Datum: maandag 1 maart, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede 


2 mrt. 20:30: Elite/Dynamo DS 6 - Revoc DS 4
Wedstrijd: 5000D4F FA, Datum: dinsdag 2 maart, 20:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


5 mrt. 19:15: KSH DS 2 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3F HJ, Datum: vrijdag 5 maart, 19:15, Speellocatie: het Kempken, Ursulastraat 2 , 7135JD Harreveld 


6 mrt. 0:00: Elite/Dynamo MC 2 - Avanti MC 2
Wedstrijd: 5000MC3F1 EB, Datum: zaterdag 6 maart, 0:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


6 mrt. 7:45: Elite/Dynamo MC 1 - Bovo MC 1
Wedstrijd: 5000MC2I1 BE, Datum: zaterdag 6 maart, 7:45, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


6 mrt. 8:00: Elite/Dynamo MB 2 - Havoc MB 3
Wedstrijd: 5000MB2D1 DF, Datum: zaterdag 6 maart, 8:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


6 mrt. 10:00: Elite/Dynamo MB 1 - Havoc MB 2
Wedstrijd: 5000MB1C1 FB, Datum: zaterdag 6 maart, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


6 mrt. 12:00: Elite/Dynamo MA 1 - Rosstars MA 1
Wedstrijd: 5000MA1C1 CB, Datum: zaterdag 6 maart, 12:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


6 mrt. 14:00: Elite/Dynamo DS 3 - Devoc DS 1
Wedstrijd: 5000D2D FA, Datum: zaterdag 6 maart, 14:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


6 mrt. 16:00: Elite/Dynamo DS 2 - KSH DS 1
Wedstrijd: 5000D2G DC, Datum: zaterdag 6 maart, 16:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


6 mrt. 18:00: Elite/Dynamo DS 1 - Revoc DS 1
Wedstrijd: 5000D1C EB, Datum: zaterdag 6 maart, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


6 mrt. 18:00: Elite/Dynamo HS 1 - Dros-Alterno HS 3
Wedstrijd: 5000HPB EB, Datum: zaterdag 6 maart, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


9 mrt. 21:00: Revoc DS 4 - Elite/Dynamo DS 5
Wedstrijd: 5000D4F AE, Datum: dinsdag 9 maart, 21:00, Speellocatie: 't Asterloo, Rekkenseweg 48 , 7157AE Rekken 


10 mrt. 20:30: Tornax DS 5 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4F KF, Datum: woensdag 10 maart, 20:30, Speellocatie: Rikkenhage, Fürstenauerstraat 1 , 7261PE Ruurlo 


11 mrt. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - Avanti DS 1
Wedstrijd: 5000D3F JG, Datum: donderdag 11 maart, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede 


13 mrt. 0:00: Smash '68-SCM MC 1 - Elite/Dynamo MC 2
Wedstrijd: 5000MC3F1 AE, Datum: zaterdag 13 maart, 0:00, Speellocatie: Montferland, Oude Doetinchemseweg 43 , 7041DB 's-Heerenberg 


13 mrt. 12:00: Havoc DS 3 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D2D KF, Datum: zaterdag 13 maart, 12:00, Speellocatie: De Bouwmeester, Bouwmeester 6 , 7481LP Haaksbergen 


13 mrt. 13:00: Halley DS 5 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2G BD, Datum: zaterdag 13 maart, 13:00, Speellocatie: Koningin Beatrixhal, Koningin Wilhelminastraat 14 , 7031AC Wehl 


13 mrt. 14:00: Webton Hengelo MB 1 - Elite/Dynamo MB 2
Wedstrijd: 5000MB2D1 BD, Datum: zaterdag 13 maart, 14:00, Speellocatie: Veldwijk, Kuipersdijk 46 , 7552BJ Hengelo OV 


13 mrt. 19:30: AETOS HS 3 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB AE, Datum: zaterdag 13 maart, 19:30, Speellocatie: Sporthal Elderveld, Breezandpad 13 , 6843JM Arnhem 


15 mrt. 20:30: Time Out'75 DS 4 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3F FJ, Datum: maandag 15 maart, 20:30, Speellocatie: Sporthal Dr. Quantstraat, Dr. C.A.J. Quantstraat 17 , 7478XA Diepenheim 


16 mrt. 20:30: Elite/Dynamo DS 6 - Marvo 76 DS 2
Wedstrijd: 5000D4F FJ, Datum: dinsdag 16 maart, 20:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


20 mrt. 0:00: Elite/Dynamo MC 2 - Grol MC 1
Wedstrijd: 5000MC3F1 EK, Datum: zaterdag 20 maart, 0:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


20 mrt. 9:00: Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 4 - Elite/Dynamo MC 1
Wedstrijd: 5000MC2I1 CB, Datum: zaterdag 20 maart, 9:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1 , 7006GJ Doetinchem 


20 mrt. 10:00: Elite/Dynamo MB 1 - Innovatiemakelaars.nl WSV MB 1
Wedstrijd: 5000MB1C1 FE, Datum: zaterdag 20 maart, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


20 mrt. 12:00: Elite/Dynamo MA 1 - Polstars MA 1
Wedstrijd: 5000MA1C1 CA, Datum: zaterdag 20 maart, 12:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


20 mrt. 14:00: Elite/Dynamo DS 3 - BUVO DS 1
Wedstrijd: 5000D2D FJ, Datum: zaterdag 20 maart, 14:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


20 mrt. 16:00: Elite/Dynamo DS 2 - SV Halle DS 1
Wedstrijd: 5000D2G DA, Datum: zaterdag 20 maart, 16:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


20 mrt. 18:00: Elite/Dynamo DS 1 - Grol DS 1
Wedstrijd: 5000D1C EK, Datum: zaterdag 20 maart, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


20 mrt. 18:00: Elite/Dynamo HS 1 - LIVO HS 2
Wedstrijd: 5000HPB EK, Datum: zaterdag 20 maart, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


22 mrt. 20:45: Victoria DS 3 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4F IF, Datum: maandag 22 maart, 20:45, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11 , 6942VA Didam 


26 mrt. 19:30: Marvo 76 DS 2 - Elite/Dynamo DS 5
Wedstrijd: 5000D4F JE, Datum: vrijdag 26 maart, 19:30, Speellocatie: BMV Mari‰nvelde, Waalderweg 7 , 7263RX Mariënvelde 


26 mrt. 21:00: Avior HS 3 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB JE, Datum: vrijdag 26 maart, 21:00, Speellocatie: Sporthal Schalkhaar, Garderegimentsweg 23 , 7433MA Schalkhaar 


27 mrt. 0:00: TOHP - Marvo 76 MC 1 - Elite/Dynamo MC 2
Wedstrijd: 5000MC3F1 JE, Datum: zaterdag 27 maart, 0:00, Speellocatie: BMV Mari‰nvelde, Waalderweg 7 , 7263RX Mariënvelde 


27 mrt. 12:00: LIVO DS 3 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2G KD, Datum: zaterdag 27 maart, 12:00, Speellocatie: Sports Planet de Pals, Emmerik 1 , 6931HC Westervoort 


27 mrt. 14:00: Bovo MC 1 - Elite/Dynamo MC 1
Wedstrijd: 5000MC2I1 EB, Datum: zaterdag 27 maart, 14:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1 , 7122VM Aalten 


27 mrt. 15:30: Volley '68 DS 3 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D2D IF, Datum: zaterdag 27 maart, 15:30, Speellocatie: de Fakkel, Gronausestraat 107 , 7581CE Losser 


27 mrt. 16:45: Havoc MB 3 - Elite/Dynamo MB 2
Wedstrijd: 5000MB2D1 FD, Datum: zaterdag 27 maart, 16:45, Speellocatie: De Bouwmeester, Bouwmeester 6 , 7481LP Haaksbergen 


2 apr. 19:00: Cupido MA 1 - Elite/Dynamo MA 1
Wedstrijd: 5000MA1C1 FC, Datum: vrijdag 2 april, 19:00, Speellocatie: de Marke, Bretelerstraat 16 , 7496PP Hengevelde 


3 apr. 14:00: VV Forza MB 1 - Elite/Dynamo MB 1
Wedstrijd: 5000MB1C1 DF, Datum: zaterdag 3 april, 14:00, Speellocatie: Hoeflo, Hulstweg 6 , 7217SZ Harfsen 


3 apr. 14:45: Polstars MB 1 - Elite/Dynamo MB 2
Wedstrijd: 5000MB2D1 AD, Datum: zaterdag 3 april, 14:45, Speellocatie: de Pol, Burgemeester Buijvoetsplein 76 , 7497LD Bentelo 


3 apr. 15:00: Elite/Dynamo DS 2 - Kerkemeijer Gemini DS 2
Wedstrijd: 5000D2G DL, Datum: zaterdag 3 april, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


5 apr. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - Victoria DS 3
Wedstrijd: 5000D4F EI, Datum: maandag 5 april, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede 


6 apr. 20:30: Elite/Dynamo DS 6 - Skopein Wivoc DS 6
Wedstrijd: 5000D4F FH, Datum: dinsdag 6 april, 20:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


7 apr. 20:30: Tornax DS 3 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3F DJ, Datum: woensdag 7 april, 20:30, Speellocatie: Rikkenhage, Fürstenauerstraat 1 , 7261PE Ruurlo 


10 apr. 0:00: Elite/Dynamo MC 2 - Volga MC 1
Wedstrijd: 5000MC3F1 EI, Datum: zaterdag 10 april, 0:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


10 apr. 7:45: Elite/Dynamo MC 1 - Innovatiemakelaars.nl WSV MC 2
Wedstrijd: 5000MC2I1 BF, Datum: zaterdag 10 april, 7:45, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


10 apr. 10:00: Elite/Dynamo MB 2 - Webton Hengelo MB 1
Wedstrijd: 5000MB2D1 DB, Datum: zaterdag 10 april, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


10 apr. 12:00: Elite/Dynamo MB 1 - Apollo 8 MB 2
Wedstrijd: 5000MB1C1 FC, Datum: zaterdag 10 april, 12:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


10 apr. 14:00: Elite/Dynamo DS 3 - ISIVOL DS 3
Wedstrijd: 5000D2D FH, Datum: zaterdag 10 april, 14:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


10 apr. 16:00: Elite/Dynamo DS 2 - TOHP DS 2
Wedstrijd: 5000D2G DJ, Datum: zaterdag 10 april, 16:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


10 apr. 16:00: Elite/Dynamo MA 1 - Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 MA 2
Wedstrijd: 5000MA1C1 CE, Datum: zaterdag 10 april, 16:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


10 apr. 18:00: Elite/Dynamo DS 1 - Volga DS 1
Wedstrijd: 5000D1C EI, Datum: zaterdag 10 april, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


10 apr. 18:00: Elite/Dynamo HS 1 - Volga HS 2
Wedstrijd: 5000HPB EI, Datum: zaterdag 10 april, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


13 apr. 20:30: Elite/Dynamo DS 6 - KSH DS 3
Wedstrijd: 5000D4F FC, Datum: dinsdag 13 april, 20:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


16 apr. 21:00: VV Forza DS 2 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2G ED, Datum: vrijdag 16 april, 21:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16 , 7245AH Laren GLD 


16 apr. 21:00: Rivo DS 3 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3F LJ, Datum: vrijdag 16 april, 21:00, Speellocatie: Dorpsaccommodatie Rietmolen, Past. C.M. van Everdingenstraat 66 A, 7165AL Rietmolen 


17 apr. 0:00: Focus MC 1 - Elite/Dynamo MC 2
Wedstrijd: 5000MC3F1 HE, Datum: zaterdag 17 april, 0:00, Speellocatie: Hessenhal, Monumentenweg 30 , 6997AH Hoog-Keppel 


17 apr. 12:00: Elite/Dynamo MC 1 - Boemerang MC 2
Wedstrijd: 5000MC2I1 BA, Datum: zaterdag 17 april, 12:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


17 apr. 13:00: Twente '05 MA 1 - Elite/Dynamo MA 1
Wedstrijd: 5000MA1C1 DC, Datum: zaterdag 17 april, 13:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20 , 7545LZ Enschede 


17 apr. 14:00: Elite/Dynamo DS 3 - Apollo 8 DS 6
Wedstrijd: 5000D2D FC, Datum: zaterdag 17 april, 14:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


17 apr. 14:15: Havoc MB 2 - Elite/Dynamo MB 1
Wedstrijd: 5000MB1C1 BF, Datum: zaterdag 17 april, 14:15, Speellocatie: De Bouwmeester, Bouwmeester 6 , 7481LP Haaksbergen 


17 apr. 18:00: Elite/Dynamo DS 1 - BVC'73 DS 1
Wedstrijd: 5000D1C ED, Datum: zaterdag 17 april, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


17 apr. 18:00: Elite/Dynamo HS 1 - BVC'73 HS 2
Wedstrijd: 5000HPB ED, Datum: zaterdag 17 april, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede 


© 2020 Elite Dynamo -