Vinaora Nivo Slider 3.x

Programma/Uitslagen

Het kan zijn dat bij een aantal wedstrijden geen datum staat vermeld. Deze moet nog worden bepaald.

Programma Elite/Dynamo

: Elite/Dynamo N5 1 - Elite/Dynamo N5 2
Wedstrijd: 5000CB51A1AB, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


: Elite/Dynamo N5 1 - Elite/Dynamo N5 2
Wedstrijd: 5000CB51A1AB, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


: Elite/Dynamo N5 1 - Kerkemeijer Gemini N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1AF, Datum: , Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


18 okt. 19:30: Wevo 70 DS 6 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3D AH, Datum: vrijdag 18 oktober, 19:30, Speellocatie: Sporthal 't Trefpunt, Legtenbergerstraat 6, 7595XB WEERSELO 


19 okt. 9:30: Elite/Dynamo N5 1 - VIOS Beltrum N5 2
Wedstrijd: 5000CB51A1AD, Datum: zaterdag 19 oktober, 9:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


19 okt. 9:30: Elite/Dynamo N6 1 - Dash N6 1
Wedstrijd: 5000CB61A1BD, Datum: zaterdag 19 oktober, 9:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


19 okt. 10:15: Tornax N4 1 - Elite/Dynamo N4 3
Wedstrijd: 5000CB43A1EA, Datum: zaterdag 19 oktober, 10:15, Speellocatie: Rikkenhage, Furstenauerstraat 1, 7261PE RUURLO 


19 okt. 10:30: Kerkemeijer Gemini MC 2 - Elite/Dynamo MC 2
Wedstrijd: 5000MC3F1 KI, Datum: zaterdag 19 oktober, 10:30, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10, 7271BT BORCULO 


19 okt. 11:00: Elite/Dynamo N4 1 - Elite/Dynamo N4 2
Wedstrijd: 5000CB41A1AE, Datum: zaterdag 19 oktober, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


19 okt. 11:00: Elite/Dynamo N5 2 - Dash N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1BE, Datum: zaterdag 19 oktober, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


19 okt. 12:30: Kerkemeijer Gemini MB 1 - Elite/Dynamo MB 1
Wedstrijd: 5000MB2B1 KI, Datum: zaterdag 19 oktober, 12:30, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10, 7271BT BORCULO 


19 okt. 13:00: Elite/Dynamo MB 2 - S.C. GORSSEL MB 1
Wedstrijd: 5000MB2G1 JL, Datum: zaterdag 19 oktober, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


19 okt. 14:30: Kerkemeijer Gemini DS 6 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4I KI, Datum: zaterdag 19 oktober, 14:30, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10, 7271BT BORCULO 


19 okt. 15:00: Grol DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C KI, Datum: zaterdag 19 oktober, 15:00, Speellocatie: Den Elshof, Oude Winterswijkseweg 37, 7141DE GROENLO 


19 okt. 15:00: Elite/Dynamo MB 3 - Vollverijs MB 1
Wedstrijd: 5000MB3D1 JL, Datum: zaterdag 19 oktober, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


19 okt. 17:00: Elite/Dynamo HS 1 - VIOS Eefde HS 1
Wedstrijd: 5000HPB JL, Datum: zaterdag 19 oktober, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


25 okt. 21:00: Cupido DS 3 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D3A DI, Datum: vrijdag 25 oktober, 21:00, Speellocatie: de Marke, Bretelerstraat 16, 7496PP HENGEVELDE 


26 okt. 9:30: Dash N4 2 - Elite/Dynamo N4 2
Wedstrijd: 5000CB41A1FE, Datum: zaterdag 26 oktober, 9:30, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN 


26 okt. 16:00: Unisson DS 1 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3D CH, Datum: zaterdag 26 oktober, 16:00, Speellocatie: Gymzaal Boekelo, Diamantstraat 4, 7548CJ ENSCHEDE 


26 okt. 16:30: BVC'73 HS 2 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB CJ, Datum: zaterdag 26 oktober, 16:30, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244BB BARCHEM 


28 okt. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - 't Peeske DS 1
Wedstrijd: 5000D4F IJ, Datum: maandag 28 oktober, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


29 okt. 19:30: BVC'73 MB 1 - Elite/Dynamo MB 3
Wedstrijd: 5000MB3D1 CJ, Datum: dinsdag 29 oktober, 19:30, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244BB BARCHEM 


29 okt. 21:00: Avanti HS 1 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000BH1A 18, Datum: dinsdag 29 oktober, 21:00, Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110, 7241SG LOCHEM 


31 okt. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - SVH VC DS 4
Wedstrijd: 5000D3D HK, Datum: donderdag 31 oktober, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


2 nov. 9:30: Elite/Dynamo N4 2 - Dash N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1ED, Datum: zaterdag 2 november, 9:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 9:30: Elite/Dynamo N4 3 - BVC'73 N4 1
Wedstrijd: 5000CB43A1AB, Datum: zaterdag 2 november, 9:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 9:30: Elite/Dynamo N6 1 - Dash N6 2
Wedstrijd: 5000CB61A1BF, Datum: zaterdag 2 november, 9:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 11:00: Elite/Dynamo N4 1 - Kerkemeijer Gemini N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1AB, Datum: zaterdag 2 november, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 11:00: Elite/Dynamo N5 2 - Kerkemeijer Gemini N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1BF, Datum: zaterdag 2 november, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 11:00: Elite/Dynamo MC 1 - MEVO MC 1
Wedstrijd: 5000MC2G1 CA, Datum: zaterdag 2 november, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 12:30: Brevolk MB 1 - Elite/Dynamo MB 3
Wedstrijd: 5000MB3D1 IJ, Datum: zaterdag 2 november, 12:30, Speellocatie: Sporthal Bredevoort, Kruittorenstraat 1, 7126BH BREDEVOORT 


2 nov. 13:00: Elite/Dynamo DS 6 - ACE’19 DS 3
Wedstrijd: 5000D4I IJ, Datum: zaterdag 2 november, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 13:00: Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB IJ, Datum: zaterdag 2 november, 13:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM 


2 nov. 13:00: Elite/Dynamo MC 2 - Dash MC 2
Wedstrijd: 5000MC3F1 IJ, Datum: zaterdag 2 november, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 14:00: VV Forza MB 3 - Elite/Dynamo MB 2
Wedstrijd: 5000MB2G1 IJ, Datum: zaterdag 2 november, 14:00, Speellocatie: Hoeflo, Hulstweg 6, 7217SZ HARFSEN 


2 nov. 15:00: Elite/Dynamo DS 3 - Twente '05 DS 3
Wedstrijd: 5000D3A IJ, Datum: zaterdag 2 november, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 15:00: Elite/Dynamo MB 1 - Vrivo MB 2
Wedstrijd: 5000MB2B1 IJ, Datum: zaterdag 2 november, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 17:00: Elite/Dynamo DS 1 - DIOS DS 2
Wedstrijd: 5000D1C IJ, Datum: zaterdag 2 november, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


2 nov. 17:00: Elite/Dynamo DS 2 - Dash DS 5
Wedstrijd: 5000D2H IJ, Datum: zaterdag 2 november, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


7 nov. 19:00: Vips Bardot DS 4 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3D JH, Datum: donderdag 7 november, 19:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE 


9 nov. 9:00: Kerkemeijer Gemini N4 1 - Elite/Dynamo N4 2
Wedstrijd: 5000CB41A1BE, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10, 7271BT BORCULO 


9 nov. 9:00: VV Forza N4 1 - Elite/Dynamo N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1CA, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD 


9 nov. 9:00: VIOS Beltrum N5 1 - Elite/Dynamo N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1CA, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH BELTRUM 


9 nov. 9:00: Kerkemeijer Gemini N5 1 - Elite/Dynamo N5 2
Wedstrijd: 5000CB51A1FB, Datum: zaterdag 9 november, 9:00, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10, 7271BT BORCULO 


9 nov. 11:30: Innovatiemakelaars.nl WSV N4 2 - Elite/Dynamo N4 3
Wedstrijd: 5000CB43A1DA, Datum: zaterdag 9 november, 11:30, Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2, 7231NE WARNSVELD 


9 nov. 12:00: VV Forza MC 2 - Elite/Dynamo MC 1
Wedstrijd: 5000MC2G1 FC, Datum: zaterdag 9 november, 12:00, Speellocatie: Hoeflo, Hulstweg 6, 7217SZ HARFSEN 


9 nov. 13:00: Elite/Dynamo DS 6 - SV Loil DS 3
Wedstrijd: 5000D4I IL, Datum: zaterdag 9 november, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


9 nov. 13:00: Elite/Dynamo MB 2 - De Hofnar-Bovo MB 2
Wedstrijd: 5000MB2G1 JH, Datum: zaterdag 9 november, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


9 nov. 13:00: Elite/Dynamo MC 2 - Vollverijs MC 1
Wedstrijd: 5000MC3F1 IL, Datum: zaterdag 9 november, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


9 nov. 15:00: Elite/Dynamo DS 3 - Harambee DS 3
Wedstrijd: 5000D3A IL, Datum: zaterdag 9 november, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


9 nov. 15:00: Elite/Dynamo MB 1 - Rivo Rijssen MB 4
Wedstrijd: 5000MB2B1 IL, Datum: zaterdag 9 november, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


9 nov. 15:00: Elite/Dynamo MB 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4
Wedstrijd: 5000MB3D1 JH, Datum: zaterdag 9 november, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


9 nov. 17:00: Elite/Dynamo DS 1 - VIOS Eefde DS 1
Wedstrijd: 5000D1C IL, Datum: zaterdag 9 november, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


9 nov. 17:00: Elite/Dynamo DS 2 - Vollverijs DS 3
Wedstrijd: 5000D2H IL, Datum: zaterdag 9 november, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


9 nov. 17:00: Elite/Dynamo HS 1 - De Hofnar-Bovo HS 2
Wedstrijd: 5000HPB JH, Datum: zaterdag 9 november, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


11 nov. 20:45: Victoria DS 3 - Elite/Dynamo DS 5
Wedstrijd: 5000D4F HI, Datum: maandag 11 november, 20:45, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11, 6942VA DIDAM 


13 nov. 21:15: Kerkemeijer Gemini HS 1 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB AJ, Datum: woensdag 13 november, 21:15, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10, 7271BT BORCULO 


15 nov. 19:00: Lutheria DS 5 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D3A HI, Datum: vrijdag 15 november, 19:00, Speellocatie: De Luttermolen, Kroepsweg 1, 7587RJ DE LUTTE 


15 nov. 19:00: Klumpers VVA MB 2 - Elite/Dynamo MB 1
Wedstrijd: 5000MB2B1 HI, Datum: vrijdag 15 november, 19:00, Speellocatie: de Danne, Refterstraat 3, 7665SB ALBERGEN 


16 nov. 10:15: Skopein Wivoc MC 1 - Elite/Dynamo MC 1
Wedstrijd: 5000MC2G1 EC, Datum: zaterdag 16 november, 10:15, Speellocatie: Sport en Turnhal, Parallelweg 9, 7102DE WINTERSWIJK 


16 nov. 10:30: VIOS Beltrum N5 2 - Elite/Dynamo N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1DA, Datum: zaterdag 16 november, 10:30, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH BELTRUM 


16 nov. 10:30: Volga MB 1 - Elite/Dynamo MB 2
Wedstrijd: 5000MB2G1 GJ, Datum: zaterdag 16 november, 10:30, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61, 7011BJ GAANDEREN 


16 nov. 10:30: Volga MB 2 - Elite/Dynamo MB 3
Wedstrijd: 5000MB3D1 GJ, Datum: zaterdag 16 november, 10:30, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61, 7011BJ GAANDEREN 


16 nov. 11:30: Dash N6 1 - Elite/Dynamo N6 1
Wedstrijd: 5000CB61A1DB, Datum: zaterdag 16 november, 11:30, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN 


16 nov. 12:15: VIOS Eefde N4 1 - Elite/Dynamo N4 3
Wedstrijd: 5000CB43A1CA, Datum: zaterdag 16 november, 12:15, Speellocatie: De Stuw, Bargeweg 5, 7211DC EEFDE 


16 nov. 13:00: Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C HI, Datum: zaterdag 16 november, 13:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM 


16 nov. 13:00: Victoria MC 1 - Elite/Dynamo MC 2
Wedstrijd: 5000MC3F1 HI, Datum: zaterdag 16 november, 13:00, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11, 6942VA DIDAM 


16 nov. 14:00: LIVO HS 3 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB GJ, Datum: zaterdag 16 november, 14:00, Speellocatie: Sports Planet de Pals, Emmerik 1, 6931HC WESTERVOORT 


16 nov. 15:30: Dash N4 2 - Elite/Dynamo N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1FA, Datum: zaterdag 16 november, 15:30, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN 


16 nov. 17:00: Victoria DS 1 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2H HI, Datum: zaterdag 16 november, 17:00, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11, 6942VA DIDAM 


19 nov. 20:30: Elite/Dynamo DS 2 - BVC'73 DS 1
Wedstrijd: 5000D2H IC, Datum: dinsdag 19 november, 20:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


20 nov. 21:00: VIOS Beltrum DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C BI, Datum: woensdag 20 november, 21:00, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH BELTRUM 


21 nov. 20:30: BUVO DS 2 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D3A KI, Datum: donderdag 21 november, 20:30, Speellocatie: de Trefkoel, de Noor 111, 7481RP HAAKSBERGEN 


23 nov. 10:30: VIOS Beltrum N6 1 - Elite/Dynamo N6 1
Wedstrijd: 5000CB61A1EB, Datum: zaterdag 23 november, 10:30, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH BELTRUM 


23 nov. 14:00: VV Forza N4 1 - Elite/Dynamo N4 2
Wedstrijd: 5000CB41A1CE, Datum: zaterdag 23 november, 14:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16, 7245AH LAREN GLD 


23 nov. 14:30: MEVO MC 1 - Elite/Dynamo MC 1
Wedstrijd: 5000MC2G1 AC, Datum: zaterdag 23 november, 14:30, Speellocatie: 't Kempken, Goorweg 1, 7104BB WINTERSWIJK MEDDO 


25 nov. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - Skopein Wivoc DS 6
Wedstrijd: 5000D4F IG, Datum: maandag 25 november, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


28 nov. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - Harambee DS 6
Wedstrijd: 5000D3D HL, Datum: donderdag 28 november, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


30 nov. 9:30: Elite/Dynamo N4 2 - Dash N4 2
Wedstrijd: 5000CB41A1EF, Datum: zaterdag 30 november, 9:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 9:30: Elite/Dynamo N4 3 - Tornax N4 1
Wedstrijd: 5000CB43A1AE, Datum: zaterdag 30 november, 9:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 9:30: Dash N5 1 - Elite/Dynamo N5 2
Wedstrijd: 5000CB51A1EB, Datum: zaterdag 30 november, 9:30, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN 


30 nov. 10:30: Boemerang N6 1 - Elite/Dynamo N6 1
Wedstrijd: 5000CB61A1AB, Datum: zaterdag 30 november, 10:30, Speellocatie: De Pickerhal, Kerkstraat 28, 7151BW EIBERGEN 


30 nov. 11:00: Elite/Dynamo N4 1 - Dash N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1AD, Datum: zaterdag 30 november, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 11:00: Elite/Dynamo MC 1 - Skopein Wivoc MC 1
Wedstrijd: 5000MC2G1 CE, Datum: zaterdag 30 november, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 13:00: Elite/Dynamo DS 6 - LIVO DS 9
Wedstrijd: 5000D4I IG, Datum: zaterdag 30 november, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 13:00: Elite/Dynamo MB 2 - Skopein Wivoc MB 1
Wedstrijd: 5000MB2G1 JF, Datum: zaterdag 30 november, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 13:00: Elite/Dynamo MC 2 - Focus MC 2
Wedstrijd: 5000MC3F1 IG, Datum: zaterdag 30 november, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 15:00: Elite/Dynamo DS 3 - Time Out'75 DS 3
Wedstrijd: 5000D3A IG, Datum: zaterdag 30 november, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 15:00: Elite/Dynamo MB 1 - LEDnovate Esch Stars MB 2
Wedstrijd: 5000MB2B1 IG, Datum: zaterdag 30 november, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 15:00: Elite/Dynamo MB 3 - SV Loil MB 1
Wedstrijd: 5000MB3D1 JF, Datum: zaterdag 30 november, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 17:00: Elite/Dynamo DS 1 - Focus DS 1
Wedstrijd: 5000D1C IG, Datum: zaterdag 30 november, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 17:00: Elite/Dynamo DS 2 - LIVO DS 5
Wedstrijd: 5000D2H IG, Datum: zaterdag 30 november, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


30 nov. 17:00: Elite/Dynamo HS 1 - LIVO HS 1
Wedstrijd: 5000HPB JF, Datum: zaterdag 30 november, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


4 dec. 19:30: Morgana DVO DS 3 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C FI, Datum: woensdag 4 december, 19:30, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7, 7255CX HENGELO GLD 


6 dec. 19:00: ATC DS 1 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D3A FI, Datum: vrijdag 6 december, 19:00, Speellocatie: Veldwijk, Kuipersdijk 46, 7552BJ HENGELO OV 


6 dec. 19:00: HVC MB 3 - Elite/Dynamo MB 1
Wedstrijd: 5000MB2B1 FI, Datum: vrijdag 6 december, 19:00, Speellocatie: de Beukenhage, Broekmaten 4, 7683XH DEN HAM OV 


6 dec. 21:00: Rivo DS 2 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2H FI, Datum: vrijdag 6 december, 21:00, Speellocatie: Dorpsaccommodatie Rietmolen, Past C M v Everdingenstr 66 A, 7165AL RIETMOLEN 


7 dec. 10:15: Tornax N6 1 - Elite/Dynamo N6 1
Wedstrijd: 5000CB61A1CB, Datum: zaterdag 7 december, 10:15, Speellocatie: Rikkenhage, Furstenauerstraat 1, 7261PE RUURLO 


7 dec. 13:00: Focus MC 1 - Elite/Dynamo MC 1
Wedstrijd: 5000MC2G1 DC, Datum: zaterdag 7 december, 13:00, Speellocatie: Hessenhal, Monumentenweg 30, 6997AH HOOG-KEPPEL 


7 dec. 13:30: Dash MB 2 - Elite/Dynamo MB 2
Wedstrijd: 5000MB2G1 EJ, Datum: zaterdag 7 december, 13:30, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN 


7 dec. 14:00: SV Halle DS 3 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4I FI, Datum: zaterdag 7 december, 14:00, Speellocatie: Meisterkamp, Roggestraat 50, 7025AP HALLE 


7 dec. 14:00: VIOS Eefde MC 1 - Elite/Dynamo MC 2
Wedstrijd: 5000MC3F1 FI, Datum: zaterdag 7 december, 14:00, Speellocatie: De Stuw, Bargeweg 5, 7211DC EEFDE 


7 dec. 16:00: Tornax HS 1 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB EJ, Datum: zaterdag 7 december, 16:00, Speellocatie: Rikkenhage, Furstenauerstraat 1, 7261PE RUURLO 


9 dec. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - Tornax DS 4
Wedstrijd: 5000D4F IE, Datum: maandag 9 december, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


14 dec. 9:30: Elite/Dynamo N5 1 - Dash N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1AE, Datum: zaterdag 14 december, 9:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 9:30: Elite/Dynamo N5 2 - VIOS Beltrum N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1BC, Datum: zaterdag 14 december, 9:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 9:30: Elite/Dynamo N6 1 - VIOS Beltrum N6 1
Wedstrijd: 5000CB61A1BE, Datum: zaterdag 14 december, 9:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 11:00: Elite/Dynamo N4 2 - Elite/Dynamo N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1EA, Datum: zaterdag 14 december, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 11:00: Elite/Dynamo MC 1 - Kerkemeijer Gemini MC 1
Wedstrijd: 5000MC2G1 CB, Datum: zaterdag 14 december, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 13:00: Elite/Dynamo DS 6 - Givo'92 DS 1
Wedstrijd: 5000D4I IE, Datum: zaterdag 14 december, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 13:00: Elite/Dynamo MB 2 - Blok '71 MB 1
Wedstrijd: 5000MB2G1 JD, Datum: zaterdag 14 december, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 13:00: Elite/Dynamo MC 2 - ACE’19 MC 1
Wedstrijd: 5000MC3F1 IE, Datum: zaterdag 14 december, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 15:00: Elite/Dynamo MB 1 - Saasveldia MB 1
Wedstrijd: 5000MB2B1 IE, Datum: zaterdag 14 december, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 15:00: Elite/Dynamo MB 3 - Smash '68-SCM MB 1
Wedstrijd: 5000MB3D1 JD, Datum: zaterdag 14 december, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 17:00: Elite/Dynamo DS 1 - Dash DS 2
Wedstrijd: 5000D1C IE, Datum: zaterdag 14 december, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 17:00: Elite/Dynamo DS 2 - Halley DS 7
Wedstrijd: 5000D2H IE, Datum: zaterdag 14 december, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 dec. 17:00: Elite/Dynamo HS 1 - Avior HS 4
Wedstrijd: 5000HPB JD, Datum: zaterdag 14 december, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


9 jan. 21:00: Sparta Zelhem DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C CI, Datum: donderdag 9 januari, 21:00, Speellocatie: de Pol, Vincent van Goghstraat 72, 7021ED ZELHEM 


10 jan. 20:00: TVO DS 1 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3D DH, Datum: vrijdag 10 januari, 20:00, Speellocatie: Geertman, Beckumerkerkweg 27, 7554PV HENGELO OV 


10 jan. 20:00: DIO/EGVV DS 1 - Elite/Dynamo DS 5
Wedstrijd: 5000D4F CI, Datum: vrijdag 10 januari, 20:00, Speellocatie: de Benneker, Driessenweg 25, 7275AD GELSELAAR 


10 jan. 20:30: Rosstars DS 3 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D3A CI, Datum: vrijdag 10 januari, 20:30, Speellocatie: De Rossweide, Boschweg 3 a, 7596PH ROSSUM OV 


11 jan. 15:30: Auto van Oort/Rebelle HS 2 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB BJ, Datum: zaterdag 11 januari, 15:30, Speellocatie: Theothorne, Ericaplein 1 A, 6951CP DIEREN 


11 jan. 16:15: TOHP DS 4 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4I CI, Datum: zaterdag 11 januari, 16:15, Speellocatie: Sourcy Center, Zegendijk 3 a, 7136LS ZIEUWENT 


11 jan. 16:30: BVC'73 DS 1 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2H CI, Datum: zaterdag 11 januari, 16:30, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244BB BARCHEM 


13 jan. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - Labyellov DS 3
Wedstrijd: 5000D4F IB, Datum: maandag 13 januari, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


16 jan. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - Unisson DS 1
Wedstrijd: 5000D3D HC, Datum: donderdag 16 januari, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


18 jan. 13:00: Elite/Dynamo DS 6 - WIK Steenderen DS 5
Wedstrijd: 5000D4I IB, Datum: zaterdag 18 januari, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


18 jan. 15:00: Elite/Dynamo DS 3 - Flash Stars DS 2
Wedstrijd: 5000D3A IB, Datum: zaterdag 18 januari, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


18 jan. 17:00: Elite/Dynamo DS 2 - Volga DS 2
Wedstrijd: 5000D2H IB, Datum: zaterdag 18 januari, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


18 jan. 17:00: Elite/Dynamo HS 1 - Kerkemeijer Gemini HS 1
Wedstrijd: 5000HPB JA, Datum: zaterdag 18 januari, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


21 jan. 20:30: Elite/Dynamo DS 1 - VIOS Beltrum DS 1
Wedstrijd: 5000D1C IB, Datum: dinsdag 21 januari, 20:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


21 jan. 21:00: Revoc DS 4 - Elite/Dynamo DS 5
Wedstrijd: 5000D4F AI, Datum: dinsdag 21 januari, 21:00, Speellocatie: 't Asterloo, Rekkenseweg 48, 7157AE REKKEN 


23 jan. 21:00: HVC DS 3 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3D BH, Datum: donderdag 23 januari, 21:00, Speellocatie: de Beukenhage, Broekmaten 4, 7683XH DEN HAM OV 


23 jan. 21:15: WIOS HS 1 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB KJ, Datum: donderdag 23 januari, 21:15, Speellocatie: De Stuw, Bargeweg 5, 7211DC EEFDE 


24 jan. 19:15: Krekkers DS 6 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D3A AI, Datum: vrijdag 24 januari, 19:15, Speellocatie: De Haambrink, Almeloseweg 211, 7614LA MARIAPAROCHIE 


25 jan. 11:00: Labyellov DS 4 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4I AI, Datum: zaterdag 25 januari, 11:00, Speellocatie: Lentemorgen, Lentemorgen 3, 6903CT ZEVENAAR 


25 jan. 16:30: SV Halle DS 1 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2H AI, Datum: zaterdag 25 januari, 16:30, Speellocatie: Meisterkamp, Roggestraat 50, 7025AP HALLE 


25 jan. 18:00: Rivo DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C AI, Datum: zaterdag 25 januari, 18:00, Speellocatie: Dorpsaccommodatie Rietmolen, Past C M v Everdingenstr 66 A, 7165AL RIETMOLEN 


27 jan. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - Kerkemeijer Gemini DS 7
Wedstrijd: 5000D4F IK, Datum: maandag 27 januari, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


28 jan. 21:15: VIOS Eefde HS 1 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB LJ, Datum: dinsdag 28 januari, 21:15, Speellocatie: De Stuw, Bargeweg 5, 7211DC EEFDE 


30 jan. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - Wevo 70 DS 6
Wedstrijd: 5000D3D HA, Datum: donderdag 30 januari, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


1 feb. 13:00: Elite/Dynamo DS 6 - Kerkemeijer Gemini DS 6
Wedstrijd: 5000D4I IK, Datum: zaterdag 1 februari, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


1 feb. 15:00: Elite/Dynamo DS 3 - BUVO DS 2
Wedstrijd: 5000D3A IK, Datum: zaterdag 1 februari, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


1 feb. 17:00: Elite/Dynamo DS 1 - Grol DS 1
Wedstrijd: 5000D1C IK, Datum: zaterdag 1 februari, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


1 feb. 17:00: Elite/Dynamo DS 2 - Grol DS 2
Wedstrijd: 5000D2H IK, Datum: zaterdag 1 februari, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


4 feb. 20:30: 't Peeske DS 1 - Elite/Dynamo DS 5
Wedstrijd: 5000D4F JI, Datum: dinsdag 4 februari, 20:30, Speellocatie: de Kolkstede, Kolkstedeweg 5, 7037CT BEEK GEM MONTFERLAND 


7 feb. 20:30: ACE’19 DS 3 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4I JI, Datum: vrijdag 7 februari, 20:30, Speellocatie: B. Ruysschool, Prinses Margrietlaan 10, 6986AT ANGERLO 


7 feb. 21:00: SVH VC DS 4 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3D KH, Datum: vrijdag 7 februari, 21:00, Speellocatie: de Voordam, Koemaste 2 D, 7447AV HELLENDOORN 


8 feb. 13:00: Twente '05 DS 3 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D3A JI, Datum: zaterdag 8 februari, 13:00, Speellocatie: Pathmoshal, Veilingstraat 20, 7545LZ ENSCHEDE 


8 feb. 13:30: Dash DS 5 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2H JI, Datum: zaterdag 8 februari, 13:30, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN 


8 feb. 16:00: DIOS DS 2 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C JI, Datum: zaterdag 8 februari, 16:00, Speellocatie: Eurohal, Europastraat 2, 7091XC DINXPERLO 


8 feb. 17:00: Elite/Dynamo HS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4
Wedstrijd: 5000HPB JI, Datum: zaterdag 8 februari, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 feb. 20:30: Elite/Dynamo DS 3 - Lutheria DS 5
Wedstrijd: 5000D3A IH, Datum: vrijdag 14 februari, 20:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 feb. 21:00: LEDnovate Esch Stars DS 3 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3D GH, Datum: vrijdag 14 februari, 21:00, Speellocatie: 't Eschhoes, Hooidijk 21, 7661RA VASSE 


15 feb. 13:00: Elite/Dynamo DS 6 - Labyellov DS 4
Wedstrijd: 5000D4I IA, Datum: zaterdag 15 februari, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


5 mrt. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - Vips Bardot DS 4
Wedstrijd: 5000D3D HJ, Datum: donderdag 5 maart, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


5 mrt. 21:00: De Hofnar-Bovo HS 2 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB HJ, Datum: donderdag 5 maart, 21:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1, 7122VM AALTEN 


6 mrt. 19:00: Harambee DS 3 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D3A LI, Datum: vrijdag 6 maart, 19:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum, Drienerlolaan 5, 7522NB ENSCHEDE 


7 mrt. 14:00: SV Loil DS 3 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4I LI, Datum: zaterdag 7 maart, 14:00, Speellocatie: de Zomp, Wehlseweg 40, 6941DM DIDAM 


7 mrt. 17:30: Vollverijs DS 3 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2H LI, Datum: zaterdag 7 maart, 17:30, Speellocatie: de Paasberg, 't Veld 33, 7061DC TERBORG 


7 mrt. 18:00: VIOS Eefde DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C LI, Datum: zaterdag 7 maart, 18:00, Speellocatie: De Stuw, Bargeweg 5, 7211DC EEFDE 


9 mrt. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - Victoria DS 3
Wedstrijd: 5000D4F IH, Datum: maandag 9 maart, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


14 mrt. 17:00: Elite/Dynamo DS 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3
Wedstrijd: 5000D1C IH, Datum: zaterdag 14 maart, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 mrt. 17:00: Elite/Dynamo DS 2 - Victoria DS 1
Wedstrijd: 5000D2H IH, Datum: zaterdag 14 maart, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


14 mrt. 17:00: Elite/Dynamo HS 1 - LIVO HS 3
Wedstrijd: 5000HPB JG, Datum: zaterdag 14 maart, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


17 mrt. 20:30: LIVO DS 5 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2H GI, Datum: dinsdag 17 maart, 20:30, Speellocatie: Triominos, Eltensestraat 4, 6922JB DUIVEN 


18 mrt. 21:00: Skopein Wivoc DS 6 - Elite/Dynamo DS 5
Wedstrijd: 5000D4F GI, Datum: woensdag 18 maart, 21:00, Speellocatie: Sportzaal de Vlier, Vlierstraat 7, 7101TR WINTERSWIJK 


20 mrt. 20:30: Time Out'75 DS 3 - Elite/Dynamo DS 3
Wedstrijd: 5000D3A GI, Datum: vrijdag 20 maart, 20:30, Speellocatie: Sporthal Dr. Quantstraat, Doctor C A J Quantstraat 17, 7478XA DIEPENHEIM 


21 mrt. 12:00: LIVO DS 9 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4I GI, Datum: zaterdag 21 maart, 12:00, Speellocatie: Sports Planet de Pals, Emmerik 1, 6931HC WESTERVOORT 


21 mrt. 13:30: Harambee DS 6 - Elite/Dynamo DS 4
Wedstrijd: 5000D3D LH, Datum: zaterdag 21 maart, 13:30, Speellocatie: Universitair Sportcentrum, Drienerlolaan 5, 7522NB ENSCHEDE 


21 mrt. 16:30: LIVO HS 1 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB FJ, Datum: zaterdag 21 maart, 16:30, Speellocatie: Sports Planet de Pals, Emmerik 1, 6931HC WESTERVOORT 


21 mrt. 17:30: Focus DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C GI, Datum: zaterdag 21 maart, 17:30, Speellocatie: Hessenhal, Monumentenweg 30, 6997AH HOOG-KEPPEL 


26 mrt. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - LEDnovate Esch Stars DS 3
Wedstrijd: 5000D3D HG, Datum: donderdag 26 maart, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


28 mrt. 13:00: Elite/Dynamo DS 6 - SV Halle DS 3
Wedstrijd: 5000D4I IF, Datum: zaterdag 28 maart, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


28 mrt. 15:00: Elite/Dynamo DS 3 - ATC DS 1
Wedstrijd: 5000D3A IF, Datum: zaterdag 28 maart, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


28 mrt. 17:00: Elite/Dynamo DS 1 - Morgana DVO DS 3
Wedstrijd: 5000D1C IF, Datum: zaterdag 28 maart, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


28 mrt. 17:00: Elite/Dynamo DS 2 - Rivo DS 2
Wedstrijd: 5000D2H IF, Datum: zaterdag 28 maart, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


28 mrt. 17:00: Elite/Dynamo HS 1 - Tornax HS 1
Wedstrijd: 5000HPB JE, Datum: zaterdag 28 maart, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


1 apr. 20:30: Halley DS 7 - Elite/Dynamo DS 2
Wedstrijd: 5000D2H EI, Datum: woensdag 1 april, 20:30, Speellocatie: Koningin Beatrixhal, Koningin Wilhelminastr 14, 7031AC WEHL 


1 apr. 21:00: Tornax DS 4 - Elite/Dynamo DS 5
Wedstrijd: 5000D4F EI, Datum: woensdag 1 april, 21:00, Speellocatie: Rikkenhage, Furstenauerstraat 1, 7261PE RUURLO 


4 apr. 11:00: Givo'92 DS 1 - Elite/Dynamo DS 6
Wedstrijd: 5000D4I EI, Datum: zaterdag 4 april, 11:00, Speellocatie: de Panoven, Bingerdensedijk 2, 6987EA GIESBEEK 


4 apr. 15:30: Avior HS 4 - Elite/Dynamo HS 1
Wedstrijd: 5000HPB DJ, Datum: zaterdag 4 april, 15:30, Speellocatie: Sporthal Schalkhaar, Garderegimentsweg 23, 7433MA SCHALKHAAR 


11 apr. 13:30: Dash DS 2 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C EI, Datum: zaterdag 11 april, 13:30, Speellocatie: 't Jebbink, Het Jebbink 13, 7251BJ VORDEN 


13 apr. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - sv SOCII DS 1
Wedstrijd: 5000D4F ID, Datum: maandag 13 april, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


16 apr. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - Vips Bardot DS 5
Wedstrijd: 5000D3D HE, Datum: donderdag 16 april, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2, 7161CT NEEDE 


18 apr. 13:00: Elite/Dynamo DS 6 - Smash '68-SCM DS 1
Wedstrijd: 5000D4I ID, Datum: zaterdag 18 april, 13:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


18 apr. 15:00: Elite/Dynamo DS 3 - Cupido DS 3
Wedstrijd: 5000D3A ID, Datum: zaterdag 18 april, 15:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


18 apr. 17:00: Elite/Dynamo DS 1 - Marvo 76 DS 1
Wedstrijd: 5000D1C ID, Datum: zaterdag 18 april, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


18 apr. 17:00: Elite/Dynamo DS 2 - TOHP DS 2
Wedstrijd: 5000D2H ID, Datum: zaterdag 18 april, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


18 apr. 17:00: Elite/Dynamo HS 1 - BVC'73 HS 2
Wedstrijd: 5000HPB JC, Datum: zaterdag 18 april, 17:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE 


© 2019 Elite Dynamo -