Vinaora Nivo Slider 3.x
Uitslagen Elite/Dynamo

12.dec.2020
Vervallen: 12 dec. 14:45: Volga DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Vervallen wedstrijd: 5000D1C IE, Datum: zaterdag 12 december, 14:45, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61 , 7011BJ Gaanderen


12.dec.2020
12 dec. 9:15: Innovatiemakelaars.nl WSV N5 2 - Elite/Dynamo N5 3
Wedstrijd: 5000CB52A1DC, Datum: zaterdag 12 december, 9:15, Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2 , 7231NE Warnsveld


11.dec.2020
Vervallen: 11 dec. 21:00: Skopein Wivoc DS 6 - Elite/Dynamo DS 6
Vervallen wedstrijd: 5000D4F HF, Datum: vrijdag 11 december, 21:00, Speellocatie: Sportzaal de Vlier, Vlierstraat 7 , 7101TR Winterswijk


11.dec.2020
Vervallen: 11 dec. 19:30: ISIVOL DS 3 - Elite/Dynamo DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2D HF, Datum: vrijdag 11 december, 19:30, Speellocatie: 't Meuken, Beckummerweg 11 , 7482ST Haaksbergen


10.dec.2020
Vervallen: 10 dec. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - Tornax DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D3F JD, Datum: donderdag 10 december, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede


09.dec.2020
Vervallen: 9 dec. 20:30: Volga HS 2 - Elite/Dynamo HS 1
Vervallen wedstrijd: 5000HPB IE, Datum: woensdag 9 december, 20:30, Speellocatie: de Pol, Pelgrimstraat 61 , 7011BJ Gaanderen


07.dec.2020
Vervallen: 7 dec. 20:45: Victoria DS 3 - Elite/Dynamo DS 5
Vervallen wedstrijd: 5000D4F IE, Datum: maandag 7 december, 20:45, Speellocatie: de Muizenberg, Lupinenstraat 11 , 6942VA Didam


07.dec.2020
Vervallen: 7 dec. 20:30: TOHP DS 2 - Elite/Dynamo DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D2G JD, Datum: maandag 7 december, 20:30, Speellocatie: Sourcy Center, Zegendijk 3 a, 7136LS Zieuwent


03.dec.2020
Vervallen: 3 dec. 20:30: Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 4 - Elite/Dynamo DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D2G GD, Datum: donderdag 3 december, 20:30, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1 , 7006GJ Doetinchem


28.nov.2020
Vervallen: 28 nov. 18:00: Elite/Dynamo HS 1 - Avior HS 3
Vervallen wedstrijd: 5000HPB EJ, Datum: zaterdag 28 november, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


28.nov.2020
Vervallen: 28 nov. 18:00: Elite/Dynamo DS 1 - KSV DS 1
Vervallen wedstrijd: 5000D1C EJ, Datum: zaterdag 28 november, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


28.nov.2020
Vervallen: 28 nov. 16:00: Elite/Dynamo DS 2 - LIVO DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2G DK, Datum: zaterdag 28 november, 16:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


28.nov.2020
Vervallen: 28 nov. 14:00: Elite/Dynamo DS 3 - Volley '68 DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2D FI, Datum: zaterdag 28 november, 14:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


28.nov.2020
28 nov. 12:00: Elite/Dynamo N5 2 - Innovatiemakelaars.nl WSV N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1BC-1, Datum: zaterdag 28 november, 12:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


28.nov.2020
28 nov. 12:00: Elite/Dynamo N4 3 - Kerkemeijer Gemini N4 1
Wedstrijd: 5000CB43A1BD, Datum: zaterdag 28 november, 12:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


28.nov.2020
28 nov. 12:00: VV Forza N4 1 - Elite/Dynamo N4 2
Wedstrijd: 5000CB42A1CA, Datum: zaterdag 28 november, 12:00, Speellocatie: Hoeflo, Hulstweg 6 , 7217SZ Harfsen


28.nov.2020
28 nov. 10:00: Elite/Dynamo N5 3 - VV Forza N5 1
Wedstrijd: 5000CB52A1CA-1, Datum: zaterdag 28 november, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


28.nov.2020
28 nov. 10:00: Elite/Dynamo N4 1 - Morgana DVO N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1AC, Datum: zaterdag 28 november, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


27.nov.2020
Vervallen: 27 nov. 19:00: KSV DS 3 - Elite/Dynamo DS 4
Vervallen wedstrijd: 5000D3F EJ, Datum: vrijdag 27 november, 19:00, Speellocatie: de Bult, Kapelweg 17 , 7134NJ Vragender


24.nov.2020
Vervallen: 24 nov. 20:30: Elite/Dynamo DS 6 - Victoria DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D4F FI, Datum: dinsdag 24 november, 20:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


23.nov.2020
Vervallen: 23 nov. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - Marvo 76 DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D4F EJ, Datum: maandag 23 november, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede


21.nov.2020
Vervallen: 21 nov. 18:30: LIVO HS 2 - Elite/Dynamo HS 1
Vervallen wedstrijd: 5000HPB KE, Datum: zaterdag 21 november, 18:30, Speellocatie: Triominos, Eltensestraat 4 , 6922JB Duiven


21.nov.2020
Vervallen: 21 nov. 16:30: SV Halle DS 1 - Elite/Dynamo DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D2G AD, Datum: zaterdag 21 november, 16:30, Speellocatie: Meisterkamp, Roggestraat 50 , 7025AP Halle


21.nov.2020
Vervallen: 21 nov. 15:00: Grol DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Vervallen wedstrijd: 5000D1C KE, Datum: zaterdag 21 november, 15:00, Speellocatie: Den Elshof, Oude Winterswijkseweg 37 , 7141DE Groenlo


21.nov.2020
21 nov. 12:00: Boemerang N5 1 - Elite/Dynamo N5 3
Wedstrijd: 5000CB52A1BC, Datum: zaterdag 21 november, 12:00, Speellocatie: De Pickerhal, Kerkstraat 28 , 7151BW Eibergen


21.nov.2020
21 nov. 11:00: Innovatiemakelaars.nl WSV N4 2 - Elite/Dynamo N4 2
Wedstrijd: 5000CB42A1BA, Datum: zaterdag 21 november, 11:00, Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2 , 7231NE Warnsveld


21.nov.2020
21 nov. 9:00: VIOS Beltrum N5 1 - Elite/Dynamo N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1DA, Datum: zaterdag 21 november, 9:00, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH Beltrum


20.nov.2020
Vervallen: 20 nov. 19:30: Marvo 76 DS 2 - Elite/Dynamo DS 6
Vervallen wedstrijd: 5000D4F JF, Datum: vrijdag 20 november, 19:30, Speellocatie: BMV Mari‰nvelde, Waalderweg 7 , 7263RX Mariënvelde


20.nov.2020
20 nov. 18:45: Elite/Dynamo N4 3 - Kerkemeijer Gemini N4 1
Wedstrijd: 5000CB43A1BD-1, Datum: vrijdag 20 november, 18:45, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


19.nov.2020
Vervallen: 19 nov. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - Time Out'75 DS 4
Vervallen wedstrijd: 5000D3F JF, Datum: donderdag 19 november, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede


19.nov.2020
Vervallen: 19 nov. 20:00: BUVO DS 1 - Elite/Dynamo DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2D JF, Datum: donderdag 19 november, 20:00, Speellocatie: de Trefkoel, de Noor 111 , 7481RP Haaksbergen


18.nov.2020
Vervallen: 18 nov. 20:30: Tornax DS 5 - Elite/Dynamo DS 5
Vervallen wedstrijd: 5000D4F KE, Datum: woensdag 18 november, 20:30, Speellocatie: Rikkenhage, Fürstenauerstraat 1 , 7261PE Ruurlo


14.nov.2020
Vervallen: 14 nov. 18:00: Elite/Dynamo HS 1 - AETOS HS 3
Vervallen wedstrijd: 5000HPB EA, Datum: zaterdag 14 november, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


14.nov.2020
Vervallen: 14 nov. 16:00: Elite/Dynamo DS 2 - Halley DS 5
Vervallen wedstrijd: 5000D2G DB, Datum: zaterdag 14 november, 16:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


14.nov.2020
Vervallen: 14 nov. 14:00: Elite/Dynamo DS 3 - Havoc DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2D FK, Datum: zaterdag 14 november, 14:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


14.nov.2020
14 nov. 14:00: Boemerang N5 1 - Elite/Dynamo N5 3
Wedstrijd: 5000CB52A1BC-1, Datum: zaterdag 14 november, 14:00, Speellocatie: De Pickerhal, Kerkstraat 28 , 7151BW Eibergen


14.nov.2020
14 nov. 12:00: Elite/Dynamo N5 2 - Innovatiemakelaars.nl WSV N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1BC, Datum: zaterdag 14 november, 12:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


14.nov.2020
14 nov. 10:00: Elite/Dynamo N5 1 - VIOS Beltrum N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1AD-1, Datum: zaterdag 14 november, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


14.nov.2020
14 nov. 10:00: Elite/Dynamo N4 3 - BVC'73 N4 1
Wedstrijd: 5000CB43A1BA, Datum: zaterdag 14 november, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


14.nov.2020
14 nov. 10:00: Elite/Dynamo N4 2 - Avanti N4 1
Wedstrijd: 5000CB42A1AE, Datum: zaterdag 14 november, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


12.nov.2020
Vervallen: 12 nov. 20:00: Avanti DS 1 - Elite/Dynamo DS 4
Vervallen wedstrijd: 5000D3F GJ, Datum: donderdag 12 november, 20:00, Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110 , 7241SG Lochem


10.nov.2020
Vervallen: 10 nov. 20:30: Elite/Dynamo DS 6 - Tornax DS 5
Vervallen wedstrijd: 5000D4F FK, Datum: dinsdag 10 november, 20:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


09.nov.2020
Vervallen: 9 nov. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - Revoc DS 4
Vervallen wedstrijd: 5000D4F EA, Datum: maandag 9 november, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede


07.nov.2020
Vervallen: 7 nov. 17:00: Revoc DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Vervallen wedstrijd: 5000D1C BE, Datum: zaterdag 7 november, 17:00, Speellocatie: 't Asterloo, Rekkenseweg 48 , 7157AE Rekken


07.nov.2020
7 nov. 13:30: Morgana DVO N4 1 - Elite/Dynamo N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1CA-1, Datum: zaterdag 7 november, 13:30, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7 , 7255CX Hengelo GLD


06.nov.2020
Vervallen: 6 nov. 21:15: Dros-Alterno HS 3 - Elite/Dynamo HS 1
Vervallen wedstrijd: 5000HPB BE, Datum: vrijdag 6 november, 21:15, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101 , 7329BD Apeldoorn


06.nov.2020
Vervallen: 6 nov. 21:00: Devoc DS 1 - Elite/Dynamo DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2D AF, Datum: vrijdag 6 november, 21:00, Speellocatie: de Reiger, De Reigerstraat 1 , 7491XS Delden


06.nov.2020
Vervallen: 6 nov. 19:15: KSH DS 1 - Elite/Dynamo DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D2G CD, Datum: vrijdag 6 november, 19:15, Speellocatie: het Kempken, Ursulastraat 2 , 7135JD Harreveld


05.nov.2020
Vervallen: 5 nov. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - KSH DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D3F JH, Datum: donderdag 5 november, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede


04.nov.2020
Vervallen: 4 nov. 20:00: ACE'19 DS 4 - Elite/Dynamo DS 5
Vervallen wedstrijd: 5000D4F BE, Datum: woensdag 4 november, 20:00, Speellocatie: Beumerskamp, Breedestraat 39 , 6983AC Doesburg


03.nov.2020
Vervallen: 3 nov. 21:00: Revoc DS 4 - Elite/Dynamo DS 6
Vervallen wedstrijd: 5000D4F AF, Datum: dinsdag 3 november, 21:00, Speellocatie: 't Asterloo, Rekkenseweg 48 , 7157AE Rekken


31.okt.2020
Vervallen: 31 okt. 14:30: Kerkemeijer Gemini DS 2 - Elite/Dynamo DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D2G LD, Datum: zaterdag 31 oktober, 14:30, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10 , 7271BT Borculo


31.okt.2020
31 okt. 9:30: Dash N4 1 - Elite/Dynamo N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1DA-1, Datum: zaterdag 31 oktober, 9:30, Speellocatie: 't Jebbink, het Jebbink 13 , 7251BH Vorden


31.okt.2020
31 okt. 9:15: Innovatiemakelaars.nl WSV N5 1 - Elite/Dynamo N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1CA-1, Datum: zaterdag 31 oktober, 9:15, Speellocatie: de Kei, Bussenweide 2 , 7231NE Warnsveld


31.okt.2020
31 okt. 9:00: VIOS Beltrum N5 1 - Elite/Dynamo N5 2
Wedstrijd: 5000CB51A1DB-1, Datum: zaterdag 31 oktober, 9:00, Speellocatie: de Sonders, Avesterweg 1 a, 7156MH Beltrum


31.okt.2020
31 okt. 9:00: Kerkemeijer Gemini N4 1 - Elite/Dynamo N4 3
Wedstrijd: 5000CB43A1DB, Datum: zaterdag 31 oktober, 9:00, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10 , 7271BT Borculo


28.okt.2020
Vervallen: 28 okt. 21:00: Bovo DS 5 - Elite/Dynamo DS 4
Vervallen wedstrijd: 5000D3F IJ, Datum: woensdag 28 oktober, 21:00, Speellocatie: Stationsplein, Landbouwstraat 1 , 7122VM Aalten


27.okt.2020
Vervallen: 27 okt. 20:30: Elite/Dynamo DS 6 - ACE'19 DS 4
Vervallen wedstrijd: 5000D4F FB, Datum: dinsdag 27 oktober, 20:30, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


26.okt.2020
Vervallen: 26 okt. 20:30: Elite/Dynamo DS 5 - KSH DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D4F EC, Datum: maandag 26 oktober, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede


24.okt.2020
Vervallen: 24 okt. 18:00: Elite/Dynamo HS 1 - Tornax HS 1
Vervallen wedstrijd: 5000HPB EC, Datum: zaterdag 24 oktober, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


24.okt.2020
Vervallen: 24 okt. 18:00: Elite/Dynamo DS 1 - Halley DS 4
Vervallen wedstrijd: 5000D1C EC, Datum: zaterdag 24 oktober, 18:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


24.okt.2020
Vervallen: 24 okt. 16:00: Elite/Dynamo DS 2 - VV Forza DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D2G DE, Datum: zaterdag 24 oktober, 16:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


24.okt.2020
Vervallen: 24 okt. 14:00: Elite/Dynamo DS 3 - ISIVOL DS 2
Vervallen wedstrijd: 5000D2D FB, Datum: zaterdag 24 oktober, 14:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


24.okt.2020
24 okt. 12:00: Elite/Dynamo N4 2 - Dash N4 2
Wedstrijd: 5000CB42A1AD, Datum: zaterdag 24 oktober, 12:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


24.okt.2020
24 okt. 12:00: Elite/Dynamo N4 1 - Innovatiemakelaars.nl WSV N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1AB-1, Datum: zaterdag 24 oktober, 12:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


24.okt.2020
24 okt. 10:00: Elite/Dynamo N5 3 - VV Forza N5 1
Wedstrijd: 5000CB52A1CA, Datum: zaterdag 24 oktober, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


24.okt.2020
24 okt. 10:00: Elite/Dynamo N5 2 - Elite/Dynamo N5 1
Wedstrijd: 5000CB51A1BA, Datum: zaterdag 24 oktober, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


24.okt.2020
24 okt. 10:00: Elite/Dynamo N4 3 - Tornax N4 1
Wedstrijd: 5000CB43A1BC-1, Datum: zaterdag 24 oktober, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


17.okt.2020
Vervallen: 17 okt. 16:30: BVC'73 HS 2 - Elite/Dynamo HS 1
Vervallen wedstrijd: 5000HPB DE, Datum: zaterdag 17 oktober, 16:30, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1 , 7244BB Barchem


17.okt.2020
Vervallen: 17 okt. 16:30: Apollo 8 DS 6 - Elite/Dynamo DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D2D CF, Datum: zaterdag 17 oktober, 16:30, Speellocatie: de Veste, H.F. Roetgerinklaan 5 , 7623AX Borne


17.okt.2020
Vervallen: 17 okt. 16:30: BVC'73 DS 1 - Elite/Dynamo DS 1
Vervallen wedstrijd: 5000D1C DE, Datum: zaterdag 17 oktober, 16:30, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1 , 7244BB Barchem


17.okt.2020
17 okt. 14:00: Avanti N4 1 - Elite/Dynamo N4 2
Wedstrijd: 5000CB42A1EA, Datum: zaterdag 17 oktober, 14:00, Speellocatie: De Beemd, Zutphenseweg 110 , 7241SG Lochem


17.okt.2020
17 okt. 13:30: Morgana DVO N4 1 - Elite/Dynamo N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1CA, Datum: zaterdag 17 oktober, 13:30, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7 , 7255CX Hengelo GLD


17.okt.2020
17 okt. 12:00: VV Forza N5 1 - Elite/Dynamo N5 3
Wedstrijd: 5000CB52A1AC, Datum: zaterdag 17 oktober, 12:00, Speellocatie: Braninkhal, Verwoldseweg 16 , 7245AH Laren GLD


17.okt.2020
17 okt. 9:00: BVC'73 N4 1 - Elite/Dynamo N4 3
Wedstrijd: 5000CB43A1AB-1, Datum: zaterdag 17 oktober, 9:00, Speellocatie: 't Onderschoer, Beukenlaan 1 , 7244BB Barchem


16.okt.2020
Vervallen: 16 okt. 19:15: KSH DS 3 - Elite/Dynamo DS 6
Vervallen wedstrijd: 5000D4F CF, Datum: vrijdag 16 oktober, 19:15, Speellocatie: het Kempken, Ursulastraat 2 , 7135JD Harreveld


15.okt.2020
Vervallen: 15 okt. 20:30: Elite/Dynamo DS 4 - Rivo DS 3
Vervallen wedstrijd: 5000D3F JL, Datum: donderdag 15 oktober, 20:30, Speellocatie: Oranjelaan, Oranjelaan 2 , 7161CT Neede


10.okt.2020
Kerkemeijer Gemini HS 1 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini HS 1 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-23, 25-15, 25-14, 20-25


10.okt.2020
10 okt. 15:30: Morgana DVO DS 2 - Elite/Dynamo DS 1
Wedstrijd: 5000D1C LE, Datum: zaterdag 10 oktober, 15:30, Speellocatie: de Kamp, Sarinkkamp 7 , 7255CX Hengelo GLD


10.okt.2020
Twente '05 MB 1 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Twente '05 MB 1 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-14, 25-15, 25-20, 25-19


10.okt.2020
Innovatiemakelaars.nl WSV N5 1 - Elite/Dynamo N5 1, Uitslag: 0-8
Wedstrijd: Innovatiemakelaars.nl WSV N5 1 - Elite/Dynamo N5 1, Uitslag: 0-8, Setstanden: 24-42, 18-38, 17-44, 17-41


10.okt.2020
Innovatiemakelaars.nl WSV N4 1 - Elite/Dynamo N4 1, Uitslag: 6-2
Wedstrijd: Innovatiemakelaars.nl WSV N4 1 - Elite/Dynamo N4 1, Uitslag: 6-2, Setstanden: 25-21, 29-11, 26-19, 20-23


10.okt.2020
Kerkemeijer Gemini MC 1 - Elite/Dynamo MC 2, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini MC 1 - Elite/Dynamo MC 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-22, 25-20, 25-19, 25-22


10.okt.2020
VIOS Beltrum N5 1 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 0-8
Wedstrijd: VIOS Beltrum N5 1 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 0-8, Setstanden: 40-42, 27-45, 29-43, 34-37


08.okt.2020
Elite/Dynamo DS 4 - 't Peeske DS 1, Uitslag: 1-3
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 4 - 't Peeske DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 22-25, 26-28, 25-23, 20-25


07.okt.2020
Kerkemeijer Gemini DS 7 - Elite/Dynamo DS 5, Uitslag: 2-3
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini DS 7 - Elite/Dynamo DS 5, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-16, 21-25, 19-25, 25-18, 11-15


03.okt.2020
Elite/Dynamo HS 1 - WIK Steenderen HS 1, Uitslag: 3-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo HS 1 - WIK Steenderen HS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-27, 26-24, 25-20, 25-27, 20-18


03.okt.2020
Elite/Dynamo DS 1 - Seesing Flex / Longa '59 DS 3, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 1 - Seesing Flex / Longa '59 DS 3, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-19, 25-18, 25-15, 25-15


03.okt.2020
Elite/Dynamo MB 1 - VV Forza MB 1, Uitslag: 1-3
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 1 - VV Forza MB 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 27-29, 22-25, 25-18, 19-25


03.okt.2020
Elite/Dynamo MA 1 - Twente '05 MA 1, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo MA 1 - Twente '05 MA 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 22-25, 16-25, 11-25, 15-25


03.okt.2020
Elite/Dynamo DS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 4, Uitslag: 2-3
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 2 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 4, Uitslag: 2-3, Setstanden: 21-25, 25-21, 25-23, 17-25, 5-15


03.okt.2020
Elite/Dynamo MC 2 - Seesing Flex / Longa '59 MC 3, Uitslag: 1-3
Wedstrijd: Elite/Dynamo MC 2 - Seesing Flex / Longa '59 MC 3, Uitslag: 1-3, Setstanden: 18-25, 25-22, 19-25, 16-25


03.okt.2020
Elite/Dynamo MB 2 - Twente '05 MB 2, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 2 - Twente '05 MB 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 20-25, 9-25, 23-25, 14-25


03.okt.2020
Elite/Dynamo MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 4, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MC 1 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MC 4, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-22, 25-11, 25-23, 25-20


03.okt.2020
Elite/Dynamo N4 2 - VV Forza N4 1, Uitslag: 6-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo N4 2 - VV Forza N4 1, Uitslag: 6-2, Setstanden: 41-19, 25-15, 23-19, 18-22


03.okt.2020
Tornax N4 1 - Elite/Dynamo N4 3, Uitslag: 8-0
Wedstrijd: Tornax N4 1 - Elite/Dynamo N4 3, Uitslag: 8-0, Setstanden: 28-21, 30-15, 31-19, 30-16


03.okt.2020
3 okt. 10:00: Elite/Dynamo N5 3 - Innovatiemakelaars.nl WSV N5 2
Wedstrijd: 5000CB52A1CD-1, Datum: zaterdag 3 oktober, 10:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14 , 7161AB Neede


03.okt.2020
Elite/Dynamo N5 1 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 6-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo N5 1 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 6-2, Setstanden: 43-28, 38-23, 33-36, 41-29


03.okt.2020
Elite/Dynamo N4 1 - Dash N4 1, Uitslag: 4-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo N4 1 - Dash N4 1, Uitslag: 4-4, Setstanden: 28-21, 23-24, 17-23, 25-21


02.okt.2020
Revoc DS 2 - Elite/Dynamo DS 4, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Revoc DS 2 - Elite/Dynamo DS 4, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-20, 25-12, 25-22, 25-21


02.okt.2020
Webton Hengelo DS 3 - Elite/Dynamo DS 3, Uitslag: 1-3
Wedstrijd: Webton Hengelo DS 3 - Elite/Dynamo DS 3, Uitslag: 1-3, Setstanden: 16-25, 16-25, 16-25, 25-22


28.sept.2020
Elite/Dynamo DS 5 - Elite/Dynamo DS 6, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 5 - Elite/Dynamo DS 6, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-21, 25-14, 26-24, 25-11


26.sept.2020
Elite/Dynamo MB 2 - Apollo 8 MB 3, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 2 - Apollo 8 MB 3, Uitslag: 0-4, Setstanden: 15-25, 7-25, 27-29, 20-25


26.sept.2020
Elite/Dynamo DS 3 - TiMaX/DeVoKo DS 5, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 3 - TiMaX/DeVoKo DS 5, Uitslag: 0-4, Setstanden: 15-25, 10-25, 13-25, 14-25


26.sept.2020
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-11, 25-12, 25-11, 25-12


26.sept.2020
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3 - Elite/Dynamo DS 1, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Rabobank Orion Volleybal Doetinchem DS 3 - Elite/Dynamo DS 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 18-25, 17-25, 9-25, 20-25


26.sept.2020
Innovatiemakelaars.nl WSV MB 1 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Innovatiemakelaars.nl WSV MB 1 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-15, 18-25, 25-15, 27-25


26.sept.2020
Skopein Wivoc DS 2 - Elite/Dynamo DS 2, Uitslag: 1-3
Wedstrijd: Skopein Wivoc DS 2 - Elite/Dynamo DS 2, Uitslag: 1-3, Setstanden: 22-25, 19-25, 14-25, 25-20


26.sept.2020
Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 MA 2 - Elite/Dynamo MA 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Lammerink Installatiegroep/Set-Up '65 MA 2 - Elite/Dynamo MA 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-20, 25-16, 25-10, 25-17


26.sept.2020
Elite/Dynamo N5 3 - Boemerang N5 1, Uitslag: 0-8
Wedstrijd: Elite/Dynamo N5 3 - Boemerang N5 1, Uitslag: 0-8, Setstanden: 15-39, 12-35, 20-30, 14-32


26.sept.2020
Elite/Dynamo N5 1 - VIOS Beltrum N5 1, Uitslag: 8-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo N5 1 - VIOS Beltrum N5 1, Uitslag: 8-0, Setstanden: 38-37, 40-31, 38-25, 34-20


26.sept.2020
Innovatiemakelaars.nl WSV MC 2 - Elite/Dynamo MC 1, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Innovatiemakelaars.nl WSV MC 2 - Elite/Dynamo MC 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 7-25, 10-25, 4-25, 8-25


26.sept.2020
Elite/Dynamo N4 3 - Tornax N4 1, Uitslag: 0-8
Wedstrijd: Elite/Dynamo N4 3 - Tornax N4 1, Uitslag: 0-8, Setstanden: 16-32, 14-33, 13-30, 13-31


26.sept.2020
Dash N4 2 - Elite/Dynamo N4 2, Uitslag: 8-0
Wedstrijd: Dash N4 2 - Elite/Dynamo N4 2, Uitslag: 8-0, Setstanden: 35-20, 31-19, 33-22, 32-21


26.sept.2020
Innovatiemakelaars.nl WSV N5 1 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 0-8
Wedstrijd: Innovatiemakelaars.nl WSV N5 1 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 0-8, Setstanden: 21-40, 16-43, 20-40, 10-46


26.sept.2020
Dash N4 1 - Elite/Dynamo N4 1, Uitslag: 4-4
Wedstrijd: Dash N4 1 - Elite/Dynamo N4 1, Uitslag: 4-4, Setstanden: 18-25, 25-16, 23-22, 19-22


26.sept.2020
Rabobank Orion MC 5 - Elite/Dynamo MC 2, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Rabobank Orion MC 5 - Elite/Dynamo MC 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 21-25, 23-25, 18-25, 20-25


24.sept.2020
Elite/Dynamo DS 4 - Avanti DS 2, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 4 - Avanti DS 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 8-25, 9-25, 14-25, 8-25


22.sept.2020
Elite/Dynamo DS 1 - VV Forza DS 1, Uitslag: 2-3
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 1 - VV Forza DS 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-17, 26-24, 20-25, 26-28, 10-15


22.sept.2020
Elite/Dynamo DS 6 - Kerkemeijer Gemini DS 7, Uitslag: 2-3
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 6 - Kerkemeijer Gemini DS 7, Uitslag: 2-3, Setstanden: 19-25, 25-21, 25-14, 18-25, 8-15


© 2020 Elite Dynamo -