Vinaora Nivo Slider 3.x
Uitslagen Elite/Dynamo

15.nov.2019
Klumpers VVA MB 2 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Klumpers VVA MB 2 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 13-25, 18-25, 13-25, 10-25


15.nov.2019
Lutheria DS 5 - Elite/Dynamo DS 3, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Lutheria DS 5 - Elite/Dynamo DS 3, Uitslag: 0-4, Setstanden: 25-27, 16-25, 21-25, 21-25


13.nov.2019
Kerkemeijer Gemini HS 1 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini HS 1 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-16, 25-20, 25-22, 20-25


11.nov.2019
Victoria DS 3 - Elite/Dynamo DS 5, Uitslag: 3-2
Wedstrijd: Victoria DS 3 - Elite/Dynamo DS 5, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-7, 25-15, 18-25, 18-25, 15-10


09.nov.2019
Elite/Dynamo HS 1 - De Hofnar-Bovo HS 2, Uitslag: 2-3
Wedstrijd: Elite/Dynamo HS 1 - De Hofnar-Bovo HS 2, Uitslag: 2-3, Setstanden: 18-25, 25-23, 28-30, 25-17, 17-19


09.nov.2019
Elite/Dynamo DS 2 - Vollverijs DS 3, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 2 - Vollverijs DS 3, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-19, 26-24, 25-19, 25-15


09.nov.2019
Elite/Dynamo DS 1 - VIOS Eefde DS 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 1 - VIOS Eefde DS 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-10, 25-13, 25-18, 25-13


09.nov.2019
Elite/Dynamo MB 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4, Uitslag: 3-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 3 - Rabobank Orion Volleybal Doetinchem MB 4, Uitslag: 3-2, Setstanden: 24-26, 25-20, 17-25, 25-23, 15-6


09.nov.2019
Elite/Dynamo MB 1 - Rivo Rijssen MB 4, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 1 - Rivo Rijssen MB 4, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-19, 25-12, 25-12, 25-17


09.nov.2019
Elite/Dynamo DS 3 - Harambee DS 3, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 3 - Harambee DS 3, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-21, 25-17, 25-18, 26-24


09.nov.2019
Elite/Dynamo MC 2 - Vollverijs MC 1, Uitslag: 2-3
Wedstrijd: Elite/Dynamo MC 2 - Vollverijs MC 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 13-25, 25-21, 19-25, 25-19, 10-15


09.nov.2019
Elite/Dynamo MB 2 - De Hofnar-Bovo MB 2, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 2 - De Hofnar-Bovo MB 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-22, 25-18, 25-18, 25-13


09.nov.2019
Elite/Dynamo DS 6 - SV Loil DS 3, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 6 - SV Loil DS 3, Uitslag: 0-4, Setstanden: 16-25, 19-25, 8-25, 14-25


09.nov.2019
VV Forza MC 2 - Elite/Dynamo MC 1, Uitslag: 2-3
Wedstrijd: VV Forza MC 2 - Elite/Dynamo MC 1, Uitslag: 2-3, Setstanden: 25-20, 19-25, 11-25, 25-18, 8-15


09.nov.2019
Innovatiemakelaars.nl WSV N4 2 - Elite/Dynamo N4 3, Uitslag: 8-0
Wedstrijd: Innovatiemakelaars.nl WSV N4 2 - Elite/Dynamo N4 3, Uitslag: 8-0, Setstanden: 30-15, 29-20, 30-11, 32-8


09.nov.2019
Kerkemeijer Gemini N5 1 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 8-0
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini N5 1 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 8-0, Setstanden: 50-24, 42-31, 45-31, 44-29


09.nov.2019
VIOS Beltrum N5 1 - Elite/Dynamo N5 1, Uitslag: 8-0
Wedstrijd: VIOS Beltrum N5 1 - Elite/Dynamo N5 1, Uitslag: 8-0, Setstanden: 37-31, 41-30, 41-36, 36-32


09.nov.2019
VV Forza N4 1 - Elite/Dynamo N4 1, Uitslag: 4-4
Wedstrijd: VV Forza N4 1 - Elite/Dynamo N4 1, Uitslag: 4-4, Setstanden: 28-14, 22-17, 15-24, 17-20


09.nov.2019
Kerkemeijer Gemini N4 1 - Elite/Dynamo N4 2, Uitslag: 2-6
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini N4 1 - Elite/Dynamo N4 2, Uitslag: 2-6, Setstanden: 23-16, 15-21, 16-23, 16-24


07.nov.2019
Vips Bardot DS 4 - Elite/Dynamo DS 4, Uitslag: 3-2
Wedstrijd: Vips Bardot DS 4 - Elite/Dynamo DS 4, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-19, 25-27, 13-25, 25-12, 15-8


06.nov.2019
Elite/Dynamo DR 1 - VIOS Beltrum DR 1, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo DR 1 - VIOS Beltrum DR 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 14-24, 9-24


06.nov.2019
KSV DR 1 - Elite/Dynamo DR 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: KSV DR 1 - Elite/Dynamo DR 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 20-19, 21-18


06.nov.2019
De Hofnar-Bovo DR 1 - Elite/Dynamo DR 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: De Hofnar-Bovo DR 1 - Elite/Dynamo DR 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 22-17, 24-12


06.nov.2019
Elite/Dynamo N5 1 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 2-6
Wedstrijd: Elite/Dynamo N5 1 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 2-6, Setstanden: 39-33, 27-36, 30-33, 30-33


02.nov.2019
Elite/Dynamo DS 2 - Dash DS 5, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 2 - Dash DS 5, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-13, 25-19, 25-14, 25-18


02.nov.2019
Elite/Dynamo DS 1 - DIOS DS 2, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 1 - DIOS DS 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-17, 25-22, 25-21, 25-19


02.nov.2019
Elite/Dynamo MB 1 - Vrivo MB 2, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 1 - Vrivo MB 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-11, 25-12, 25-12, 25-14


02.nov.2019
Elite/Dynamo DS 3 - Twente '05 DS 3, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 3 - Twente '05 DS 3, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-14, 25-21, 25-19, 20-25


02.nov.2019
VV Forza MB 3 - Elite/Dynamo MB 2, Uitslag: 3-2
Wedstrijd: VV Forza MB 3 - Elite/Dynamo MB 2, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-23, 12-25, 20-25, 25-16, 15-13


02.nov.2019
Elite/Dynamo MC 2 - Dash MC 2, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Elite/Dynamo MC 2 - Dash MC 2, Uitslag: 3-1, Setstanden: 21-25, 25-23, 25-14, 25-21


02.nov.2019
Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Rabobank Orion Volleybal Doetinchem HS 4 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-21, 25-11, 22-25, 25-10


02.nov.2019
Elite/Dynamo DS 6 - ACE’19 DS 3, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 6 - ACE’19 DS 3, Uitslag: 0-4, Setstanden: 15-25, 15-25, 22-25, 18-25


02.nov.2019
Brevolk MB 1 - Elite/Dynamo MB 3, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Brevolk MB 1 - Elite/Dynamo MB 3, Uitslag: 0-4, Setstanden: 14-25, 18-25, 15-25, 19-25


02.nov.2019
Elite/Dynamo MC 1 - MEVO MC 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MC 1 - MEVO MC 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-7, 25-19, 25-18, 25-23


02.nov.2019
Elite/Dynamo N5 2 - Kerkemeijer Gemini N5 1, Uitslag: 0-8
Wedstrijd: Elite/Dynamo N5 2 - Kerkemeijer Gemini N5 1, Uitslag: 0-8, Setstanden: 32-43, 33-47, 32-43, 30-46


02.nov.2019
2 nov. 11:00: Elite/Dynamo N4 1 - Kerkemeijer Gemini N4 1
Wedstrijd: 5000CB41A1AB, Datum: zaterdag 2 november, 11:00, Speellocatie: 't Spilbroek, Bleekenweg 14, 7161AB NEEDE


02.nov.2019
Boemerang N3 1 - Elite/Dynamo N3 2, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: Boemerang N3 1 - Elite/Dynamo N3 2, Uitslag: 0-2, Setstanden: 45-51


02.nov.2019
VIOS Eefde N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: VIOS Eefde N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 32-26


02.nov.2019
Elite/Dynamo N3 1 - Morgana DVO N3 1, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo N3 1 - Morgana DVO N3 1, Uitslag: 0-2, Setstanden: 36-64


02.nov.2019
Innovatiemakelaars.nl WSV N3 1 - Elite/Dynamo N3 2, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Innovatiemakelaars.nl WSV N3 1 - Elite/Dynamo N3 2, Uitslag: 2-0, Setstanden: 51-50


02.nov.2019
Elite/Dynamo N3 1 - Tornax N3 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo N3 1 - Tornax N3 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 44-42


02.nov.2019
Dash N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Dash N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 49-31


02.nov.2019
Elite/Dynamo N6 1 - Dash N6 2, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo N6 1 - Dash N6 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 8-25, 13-25, 14-25, 17-25


02.nov.2019
Elite/Dynamo N4 3 - BVC'73 N4 1, Uitslag: 0-8
Wedstrijd: Elite/Dynamo N4 3 - BVC'73 N4 1, Uitslag: 0-8, Setstanden: 17-30, 18-33, 26-27, 17-28


02.nov.2019
Elite/Dynamo N4 2 - Dash N4 1, Uitslag: 2-6
Wedstrijd: Elite/Dynamo N4 2 - Dash N4 1, Uitslag: 2-6, Setstanden: 20-25, 21-18, 7-35, 14-25


02.nov.2019
Dash N3 2 - Elite/Dynamo N3 2, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Dash N3 2 - Elite/Dynamo N3 2, Uitslag: 2-0, Setstanden: 46-34


02.nov.2019
Innovatiemakelaars.nl WSV N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Innovatiemakelaars.nl WSV N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 27-24


02.nov.2019
Elite/Dynamo N3 1 - Kerkemeijer Gemini N3 1, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo N3 1 - Kerkemeijer Gemini N3 1, Uitslag: 0-2, Setstanden: 32-57


31.okt.2019
Elite/Dynamo DS 4 - SVH VC DS 4, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 4 - SVH VC DS 4, Uitslag: 0-4, Setstanden: 13-25, 14-25, 13-25, 17-25


29.okt.2019
Avanti HS 1 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 1-3
Wedstrijd: Avanti HS 1 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 23-25, 25-21, 23-25, 17-25


29.okt.2019
BVC'73 MB 1 - Elite/Dynamo MB 3, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: BVC'73 MB 1 - Elite/Dynamo MB 3, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-12, 19-25, 25-17, 25-13


28.okt.2019
Elite/Dynamo DS 5 - 't Peeske DS 1, Uitslag: 1-3
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 5 - 't Peeske DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 21-25, 17-25, 15-25, 26-24


26.okt.2019
BVC'73 HS 2 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: BVC'73 HS 2 - Elite/Dynamo HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-20, 20-25, 25-15, 25-18


26.okt.2019
Unisson DS 1 - Elite/Dynamo DS 4, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Unisson DS 1 - Elite/Dynamo DS 4, Uitslag: 3-1, Setstanden: 28-26, 25-13, 20-25, 25-15


26.okt.2019
Dash N4 2 - Elite/Dynamo N4 2, Uitslag: 4-4
Wedstrijd: Dash N4 2 - Elite/Dynamo N4 2, Uitslag: 4-4, Setstanden: 14-22, 23-16, 18-21, 21-19


25.okt.2019
Cupido DS 3 - Elite/Dynamo DS 3, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Cupido DS 3 - Elite/Dynamo DS 3, Uitslag: 0-4, Setstanden: 14-25, 20-25, 10-25, 12-25


19.okt.2019
Elite/Dynamo HS 1 - VIOS Eefde HS 1, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo HS 1 - VIOS Eefde HS 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 15-25, 16-25, 16-25, 17-25


19.okt.2019
Elite/Dynamo MB 3 - Vollverijs MB 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 3 - Vollverijs MB 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-13, 25-16, 25-21, 25-22


19.okt.2019
Grol DS 1 - Elite/Dynamo DS 1, Uitslag: 1-3
Wedstrijd: Grol DS 1 - Elite/Dynamo DS 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 21-25, 16-25, 9-25, 25-15


19.okt.2019
Kerkemeijer Gemini DS 6 - Elite/Dynamo DS 6, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini DS 6 - Elite/Dynamo DS 6, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-11, 25-6, 25-8, 25-8


19.okt.2019
Elite/Dynamo MB 2 - S.C. GORSSEL MB 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 2 - S.C. GORSSEL MB 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-15, 25-16, 25-20, 25-12


19.okt.2019
Kerkemeijer Gemini MB 1 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 1-3
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini MB 1 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 1-3, Setstanden: 25-20, 14-25, 12-25, 21-25


19.okt.2019
Elite/Dynamo N5 2 - Dash N5 1, Uitslag: 4-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo N5 2 - Dash N5 1, Uitslag: 4-4, Setstanden: 39-33, 27-30, 35-25, 23-36


19.okt.2019
Elite/Dynamo N4 1 - Elite/Dynamo N4 2, Uitslag: 6-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo N4 1 - Elite/Dynamo N4 2, Uitslag: 6-2, Setstanden: 23-15, 20-21, 31-11, 29-10


19.okt.2019
Kerkemeijer Gemini MC 2 - Elite/Dynamo MC 2, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini MC 2 - Elite/Dynamo MC 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 11-25, 12-25, 16-25, 8-25


19.okt.2019
19 okt. 10:15: Tornax N4 1 - Elite/Dynamo N4 3
Wedstrijd: 5000CB43A1EA, Datum: zaterdag 19 oktober, 10:15, Speellocatie: Rikkenhage, Furstenauerstraat 1, 7261PE RUURLO


19.okt.2019
Elite/Dynamo N6 1 - Dash N6 1, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo N6 1 - Dash N6 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 17-25, 15-25, 6-25, 9-25


19.okt.2019
Elite/Dynamo N5 1 - VIOS Beltrum N5 2, Uitslag: 6-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo N5 1 - VIOS Beltrum N5 2, Uitslag: 6-2, Setstanden: 36-14, 31-22, 33-18, 25-30


18.okt.2019
Wevo 70 DS 6 - Elite/Dynamo DS 4, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Wevo 70 DS 6 - Elite/Dynamo DS 4, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-17, 25-16, 25-19, 25-20


16.okt.2019
Kerkemeijer Gemini DS 7 - Elite/Dynamo DS 5, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini DS 7 - Elite/Dynamo DS 5, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-16, 25-18, 25-19, 25-17


15.okt.2019
Skopein Wivoc DR 3 - Elite/Dynamo DR 3, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Skopein Wivoc DR 3 - Elite/Dynamo DR 3, Uitslag: 4-0, Setstanden: 20-15, 23-9


15.okt.2019
Elite/Dynamo DR 3 - Morgana DVO DR 1, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo DR 3 - Morgana DVO DR 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 17-20, 13-20


15.okt.2019
Elite/Dynamo DR 3 - Tornax DR 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo DR 3 - Tornax DR 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 23-14, 21-20


14.okt.2019
Grol DS 2 - Elite/Dynamo DS 2, Uitslag: 3-2
Wedstrijd: Grol DS 2 - Elite/Dynamo DS 2, Uitslag: 3-2, Setstanden: 17-25, 25-23, 25-21, 14-25, 15-13


12.okt.2019
Elite/Dynamo HS 1 - WIOS HS 1, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Elite/Dynamo HS 1 - WIOS HS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-15, 25-16, 25-19, 21-25


12.okt.2019
Elite/Dynamo DS 1 - Rivo DS 1, Uitslag: 3-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 1 - Rivo DS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 21-25, 25-10, 20-25, 25-17, 15-13


12.okt.2019
Elite/Dynamo MB 3 - KSV MB 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 3 - KSV MB 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-16, 25-19, 25-20, 25-13


12.okt.2019
Elite/Dynamo MB 1 - Webton Hengelo MB 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 1 - Webton Hengelo MB 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-6, 25-17, 25-22, 28-26


12.okt.2019
Elite/Dynamo DS 3 - Krekkers DS 6, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 3 - Krekkers DS 6, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-5, 25-17, 25-9, 25-17


12.okt.2019
Elite/Dynamo MC 2 - Avanti MC 2, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MC 2 - Avanti MC 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-19, 25-17, 25-21, 25-16


12.okt.2019
Elite/Dynamo MB 2 - Innovatiemakelaars.nl WSV MB 2, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Elite/Dynamo MB 2 - Innovatiemakelaars.nl WSV MB 2, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-16, 25-22, 24-26, 25-23


12.okt.2019
Elite/Dynamo N2 1 - Kerkemeijer Gemini N2 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo N2 1 - Kerkemeijer Gemini N2 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 47-18


12.okt.2019
Elite/Dynamo MC 1 - VV Forza MC 2, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo MC 1 - VV Forza MC 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-17, 25-17, 25-18, 25-20


12.okt.2019
Elite/Dynamo N6 1 - Boemerang N6 1, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Elite/Dynamo N6 1 - Boemerang N6 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-21, 21-25, 25-18, 26-24


12.okt.2019
Elite/Dynamo N4 3 - Innovatiemakelaars.nl WSV N4 2, Uitslag: 0-8
Wedstrijd: Elite/Dynamo N4 3 - Innovatiemakelaars.nl WSV N4 2, Uitslag: 0-8, Setstanden: 17-27, 18-26, 15-29, 17-25


12.okt.2019
Elite/Dynamo N2 1 - VIOS Eefde N2 1, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo N2 1 - VIOS Eefde N2 1, Uitslag: 0-2, Setstanden: 22-40


12.okt.2019
Avanti N3 1 - Elite/Dynamo N3 1, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: Avanti N3 1 - Elite/Dynamo N3 1, Uitslag: 0-2, Setstanden: 37-42


12.okt.2019
BVC'73 N3 1 - Elite/Dynamo N3 2, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: BVC'73 N3 1 - Elite/Dynamo N3 2, Uitslag: 0-2, Setstanden: 41-46


12.okt.2019
Innovatiemakelaars.nl WSV N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Innovatiemakelaars.nl WSV N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 36-31


12.okt.2019
VIOS Eefde N3 1 - Elite/Dynamo N3 2, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: VIOS Eefde N3 1 - Elite/Dynamo N3 2, Uitslag: 0-2, Setstanden: 39-40


12.okt.2019
Elite/Dynamo N3 1 - Dash N3 2, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo N3 1 - Dash N3 2, Uitslag: 2-0, Setstanden: 42-38


12.okt.2019
Dash N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Dash N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 39-34


12.okt.2019
Elite/Dynamo N3 2 - VV Forza N3 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo N3 2 - VV Forza N3 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 50-31


12.okt.2019
Elite/Dynamo N3 1 - Dash N3 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo N3 1 - Dash N3 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 50-32


12.okt.2019
Elite/Dynamo N4 2 - Kerkemeijer Gemini N4 1, Uitslag: 4-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo N4 2 - Kerkemeijer Gemini N4 1, Uitslag: 4-4, Setstanden: 27-16, 23-25, 20-23, 22-19


12.okt.2019
Elite/Dynamo N4 1 - VV Forza N4 1, Uitslag: 6-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo N4 1 - VV Forza N4 1, Uitslag: 6-2, Setstanden: 23-19, 27-15, 24-16, 16-28


12.okt.2019
Elite/Dynamo N5 2 - Elite/Dynamo N5 1, Uitslag: 4-4
Wedstrijd: Elite/Dynamo N5 2 - Elite/Dynamo N5 1, Uitslag: 4-4, Setstanden: 37-32, 29-25, 28-29, 32-33


12.okt.2019
Elite/Dynamo N3 1 - Boemerang N3 1, Uitslag: 2-0
Wedstrijd: Elite/Dynamo N3 1 - Boemerang N3 1, Uitslag: 2-0, Setstanden: 50-24


12.okt.2019
Boemerang N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 0-2
Wedstrijd: Boemerang N2 1 - Elite/Dynamo N2 1, Uitslag: 0-2, Setstanden: 39-41


11.okt.2019
Elite/Dynamo DS 2 - SV Halle DS 1, Uitslag: 3-2
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 2 - SV Halle DS 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 21-25, 20-25, 25-19, 25-16, 16-14


10.okt.2019
Elite/Dynamo DS 4 - HVC DS 3, Uitslag: 1-3
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 4 - HVC DS 3, Uitslag: 1-3, Setstanden: 10-25, 25-19, 11-25, 10-25


09.okt.2019
Aktief Yzerlo DR 1 - Elite/Dynamo DR 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: Aktief Yzerlo DR 1 - Elite/Dynamo DR 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 28-12, 21-20


08.okt.2019
VIOS Beltrum DR 1 - Elite/Dynamo DR 2, Uitslag: 2-2
Wedstrijd: VIOS Beltrum DR 1 - Elite/Dynamo DR 2, Uitslag: 2-2, Setstanden: 23-16, 14-20


08.okt.2019
MEVO DR 1 - Elite/Dynamo DR 2, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: MEVO DR 1 - Elite/Dynamo DR 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 28-10, 21-16


08.okt.2019
De Hofnar-Bovo DR 1 - Elite/Dynamo DR 1, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: De Hofnar-Bovo DR 1 - Elite/Dynamo DR 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 20-17, 22-15


08.okt.2019
VIOS Beltrum DR 1 - Elite/Dynamo DR 2, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: VIOS Beltrum DR 1 - Elite/Dynamo DR 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 20-15, 23-11


08.okt.2019
MEVO DR 1 - Elite/Dynamo DR 2, Uitslag: 4-0
Wedstrijd: MEVO DR 1 - Elite/Dynamo DR 2, Uitslag: 4-0, Setstanden: 24-16, 18-15


08.okt.2019
Vervallen: 8 okt. 19:30: Avanti DR 2 - Elite/Dynamo DR 2
Vervallen wedstrijd: 5000RGD1D1AD, Datum: dinsdag 8 oktober, 19:30, Speellocatie: 't Timpke, Haarloseweg 10, 7271BT BORCULO


08.okt.2019
Skopein Wivoc DR 1 - Elite/Dynamo DR 1, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Skopein Wivoc DR 1 - Elite/Dynamo DR 1, Uitslag: 0-4, Setstanden: 13-20, 13-25


07.okt.2019
Elite/Dynamo DS 5 - Revoc DS 4, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Elite/Dynamo DS 5 - Revoc DS 4, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-16, 25-17, 25-18, 20-25


05.okt.2019
WIK Steenderen DS 5 - Elite/Dynamo DS 6, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: WIK Steenderen DS 5 - Elite/Dynamo DS 6, Uitslag: 3-1, Setstanden: 26-24, 25-11, 23-25, 25-19


05.okt.2019
Grol MB 1 - Elite/Dynamo MB 2, Uitslag: 0-4
Wedstrijd: Grol MB 1 - Elite/Dynamo MB 2, Uitslag: 0-4, Setstanden: 8-25, 15-25, 10-25, 17-25


05.okt.2019
Rivo MB 1 - Elite/Dynamo MB 3, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Rivo MB 1 - Elite/Dynamo MB 3, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-20, 25-19, 25-22, 23-25


05.okt.2019
Givo'92 MC 1 - Elite/Dynamo MC 2, Uitslag: 3-2
Wedstrijd: Givo'92 MC 1 - Elite/Dynamo MC 2, Uitslag: 3-2, Setstanden: 25-15, 25-16, 19-25, 18-25, 15-6


05.okt.2019
Rosstars MB 1 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Rosstars MB 1 - Elite/Dynamo MB 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-23, 18-25, 25-21, 25-16


05.okt.2019
Kerkemeijer Gemini MC 1 - Elite/Dynamo MC 1, Uitslag: 3-1
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini MC 1 - Elite/Dynamo MC 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-10, 25-18, 25-13, 21-25


05.okt.2019
VIOS Beltrum N5 2 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 0-8
Wedstrijd: VIOS Beltrum N5 2 - Elite/Dynamo N5 2, Uitslag: 0-8, Setstanden: 27-32, 23-30, 21-30, 18-32


05.okt.2019
Dash N6 2 - Elite/Dynamo N6 1, Uitslag: 3-2
Wedstrijd: Dash N6 2 - Elite/Dynamo N6 1, Uitslag: 3-2, Setstanden: 24-26, 25-19, 22-25, 25-17, 15-7


05.okt.2019
Dash N4 1 - Elite/Dynamo N4 2, Uitslag: 4-4
Wedstrijd: Dash N4 1 - Elite/Dynamo N4 2, Uitslag: 4-4, Setstanden: 21-23, 39-13, 36-13, 23-24


05.okt.2019
Kerkemeijer Gemini N5 1 - Elite/Dynamo N5 1, Uitslag: 6-2
Wedstrijd: Kerkemeijer Gemini N5 1 - Elite/Dynamo N5 1, Uitslag: 6-2, Setstanden: 57-26, 44-28, 40-28, 40-42


© 2019 Elite Dynamo -